https://telegram.me/empireoflies

جنگ توئیتری علی‌نژاد با حامیان جنبش سبز بر سر فریب‌کاری رسانه‌ای

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علی‌نژاد در ایام انتخابات بیشتر از این که همنوعان خود را به شرکت در انتخابات دعوت کند مدام بر طبل تحریم می‌کوبید و خود را مثل سلطنت‌طلبان که در بین اپوزیسیون هم جایی ندارند مهجور مردم ایران نموده بود.

ولی وی که از حمایت‌های سرویس‌های جاسوسی غربی برخوردار است در چند روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران بار دیگر نسخه‌ای را برای بی‌عفت نمودن زنان ایرانی و عادی شدن بی‌حجابی‌ها برای ایرانیان پیچیده و با این کار قصد داشت تا نافرمانی مدنی را به عرصه اجتماعی ایران بکشاند.

وی از چند روز مانده به انتخابات در ادامه فعالیت‌های ضد فرهنگی خود از زنان و دختران ایرانی دعوت کرد که زنانی که اعتقادی به حجاب ندارند در روزهای چهارشنبه هر هفته با شال و یا روسری سفید در انظار عمومی ظاهر شوند و به فرهنگ حجاب اعتراض کنند و از خودشان فیلم بگیرند و برای صفحه آزادی‌های یواشکی بفرستند.

این طرح وی در ایران با تنفس مصنوعی برخی از اذناب و گماشته‌هایش در شهرهای بزرگ این گونه وانمود  شد که در تمامی ایران فراگیر شده است اما غافل از این که این نطفه نامشروع با مخالفت‌هایی از میان دوستان سابق وی مواجه خواهد شد.

در روزهای گذشته که مسیح علی‌نژاد برای اینکه به مخاطبان داخلی و خارجی خود القا کند که جنبش وی در راه‌اندازی چهارشنبه‌های سفید فراگیر شده مدام با رسانه‌های خارجی بحث و گفتگو ترتیب می‌داد تا این حرکت کوچک را بزرگ و فراگیر جلوه دهد در ایران یکی از طرفداران وی که از میان غرب‌گرایان به دلیل جرایم امنیتی سال‌ها در زندان مانده در مقابل دروغ گویی‌های وی قد علم کرد.

صبا آذرپیک در توئیتر خود بحثی را در خصوص دروغ‌گویی و وارونه نشان دادن واقعیت جامعه ایرانی از طرف علی‌نژاد به راه انداخت و تا امروز توانسته بحث‌های زیادی را در توئیتر در خصوص این موضوع مطرح کند وی که از حامیان حجاب اختیاری است در توئیتر خود می‌گوید: “ما دقیقا مسیح رو به خاطر دروغ گفتن و غلو کردن نقد کردیم اما رفت اینستاگرام بین میلیون‌ها مخاطب بی خبر از اینجا گفت: کل حرکت من زیر سوال بردند!”

وی همچنین می‌گوید که علی‌نژاد به دروغ در جامعه جهانی حرکت چند نفر در چهارشنبه‌های سفید را یک حرکت مدنی نامیده در حالی که این موضوع در صورت انعکاس در رسانه‌های جهان می‌تواند تبعات بسیار بالایی را برای ایران داشته باشد و بعد از آن هر دروغ علی‌نژاد می‌تواند به راحتی به خورد رسانه‌های بین‌المللی شود حیثیت ایران را به باد دهد.

آذر پیک هم در همین راستا به دروغ دیگر علی‌نژاد در جریان دستگیری وی اشاره کرد که علی‌نژاد به دروغ گفته بود که با مادر وی صحبت کرده است. علی‌نژاد هم در پاسخ به این به این انتقادها و فضاسازی‌های آذر پیک در اینستاگرام خود از مخاطبینش خواسته بر علیه وی  ویدئو منتشر کنند و وی را مورد هجمه قرار دهند.

داستان آزادی‌های یواشکی از ابتدا نطفه نامشروعی بود که خود علی‌نژاد تخم آن را در زمین دشمن و با حمایت سازمان‌های جاسوسی غربی کاشت و از سه سال پیش تاکنون بارها با مبالغ کلانی که از دولت‌های غربی می‌گیرد به دوپینگ آن اهتمام کرده ولی این نطفه نامشروع که از ابتدا محکوم به فنا بوده و در واقع از میان خود طرفداران حجاب اختیاری در حال اضمحلال است و نیازی به تلاش طرفداران حکم الهی حجاب برای مقابله با این جریان ضد فرهنگی دیده نمی‌شود.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علی‌نژاد در ایام انتخابات بیشتر از این که همنوعان خود را به شرکت در انتخابات دعوت کند مدام بر طبل تحریم می‌کوبید و خود را مثل سلطنت‌طلبان که در بین اپوزیسیون هم جایی ندارند مهجور مردم ایران نموده بود. ولی وی که از …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme