https://telegram.me/empireoflies

جنگ‌روانی رسانه‌‌های دشمن در حاشیه مذاکرات هسته‌ای

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی که مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و گروه ۵+۱ در مراحل پایانی خود قرار دارد، برخی از رسانه‌های غربی و عربی به دنبال حاشیه‌نگاری از این مذاکرات هستند.

وب‌سایت «العربیه» وابسته به رژیم آل‌سعود طی گزارشی به نقل از خبرگزاری «رویترز» انگلیس نوشت: “اگر فکر می کنید که این روزها جمعیت دیپلماتها، مقامات، ماموران امنیتی، تحلیلگران و خبرنگاران در وین، و در جریان مذاکرات اتمی ایران، فقط کار می کنند، سخت اشتباه می کنید …”

تصویر از وب‌سایت «العربیه»

تصویر از وب‌سایت «العربیه»

در این گزارش به نقل از مسئول یک فاحشه‌خانه در شهر وین ادعا شده که هرگاه گروه کشورهای ۵+۱ برای مذاکرات به این شهر می‌آیند کار آنها رونق بیشتری می‌گیرد و کارو کاسبی‌اش سکه می‌شود و راضی‌تر هستند.

«العربیه» که همواره مواضع ضدایرانی دارد، این موضوع را طوری پوشش داده که گویا این خبرنگاران ایرانی هستند که در فاحشه‌خانه‌های نزدیک محل مذاکرات رفت و آمد می‌کنند. این رسانه سعودی نوشت: “… مدیر این فاحشه‌خانه حاضر نشد هویت مشتریان خود را فاش کند، ولی با خوشحالی گفت هرچه این مذاکرات بیشتر طول بکشد او راضی‌تر خواهد بود. بعضی از خبرنگاران هم از اینکه این دور از مذاکرات در وین برگزار می‌شود راضی‌تر هستند. یک خبرنگار ایرانی به رویترز گفت که دور قبلی مذاکرات در لوزان سوییس بوده و به دلیل گرانی آن شهر او نتوانسته ازدواج موقت بکند. فاحشه‌خانه‌ها در اتریش قانونی هستند، و این روزها برای راضی کردن مشتریان تخفیف‌های ویژه هم می‌دهند.”

رسانه‌های غربی و ارتجاع عرب در حالی مسئولان و خبرنگاران ایرانی را به فساد اخلاقی و حضور در فاحشه‌خانه‌ها متهم می‌کنند که عکس‌ها و خبرها منتشر شده از اطراف محل مذاکرات هسته‌ای حاکی از این است که وزرای امور خارجه ۵+۱ مکرراً در تفریح به‌سر می‌برند و حتی جلسات ۲ یا چند جانبه خود را در بارها شهر وین برگزار می‌کنند.

این شایعه‌سازی و حاشیه‌نگاری‌های رسانه‌های بیگانه در حالی‌ست که وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه و خبرنگاران کشورمان در مراسم شب قدر یکشنبه ۱۴ تیرماه حضور داشتند.

البته بعید نیست که خبرگزاری رویترز خبرنگاران رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و امثالهم را با خبرنگاران ایرانی اشتباه گرفته باشد.

حضور هیئت دیپلماسی ایران در مراسم شب قدر مسجد امام علی(ع) وین

حضور هیئت دیپلماسی ایران در مراسم شب قدر مسجد امام علی(ع) وین

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme