https://telegram.me/empireoflies

جنگی که ایران از آن هراسناک است!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه های صهیونیستی در روزهای اخیر با انتشار گزارشی دروغین، از هراس ایران نسبت به رویارویی با رژیم صهیونیستی نوشته اند!

این گزارش ابتدا توسط پایگاه صهیونیستی “تایمز اسرائیل” (Times of Israel) منتشر شد. تایمز اسرائیلمدعی شد که “سیامک مره صدق” نماینده اقلیت یهودیان ایران در مجلس شورای اسلامی، ضمن مصاحبه با این رسانه صهیونیستی عنوان کرده است که  از نظر او رهبران ایران «برای اجتناب و پرهیز از جنگ با اسرائیل، به اندازه کافی سالم و عاقل» هستند.

تایمز اسرائیل در خبری تحت عنوان “تهران می داند که جنگ با اسرائیل خودکشی است” به انتشار این مصاحبه دروغین پرداخته و به نقل از “مره صدق” نوشت: «ایران خواهان شروع یک جنگ علیه اسرائیل نیست چون آنها می‌دانند هر کسی که در خاورمیانه جنگ را شروع کند، (در واقع) دارد خودکشی می‌کند. از زمان امضای توافق سال گذشته هسته‌ای، روابط بین ایران و اسرائیل با ثبات‌تر از هر زمان دیگری است.»

پس از آن نیز برخی دیگر از رسانه های صهیونیستی از جمله روزنامه “جروزالم پست” (Jpost) و “اسرائیل هرالد” (Israel Herald) و … تحت عناوین دیگری به انتشار این مصاحبه پرداختند.

پس از انتشار این اخبار، “مره صدق” در مصاحبه با خبرگزاری فارس عنوان کرد: «من مصاحبه‌ای را با این رسانه انجام ندادم و این خبر و مصاحبه را تکذیب می‌کنم. من به تماس و سوالات رسانه‌های صهیونیستی پاسخ نمی‌دهم چراکه آنها موجوداتی نیستند که ما بخواهیم به آنها پاسخ دهیم.»

مره صدق تاکید کرد: «بی‌آبرو بودن رسانه‌های رژیم صهیونیستی برای همه ثابت شده است و به نظر من اخبار آنها ارزش تکذیب کردن هم ندارد و خود آنها هم می‌دانند که هیچ فرد آزاده‌ای حاضر نیست که با آنها مصاحبه کند.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: من در جریان سفری که به فرانسه داشتم خبرنگار یک روزنامه فرانسوی در مورد احتمال حمله رژیم صهیونیستی به ایران از من سوال کرد که من در پاسخ به وی گفتم رژیم صهیونیستی ۴ نفر آدم عاقل پیدا می‌شود که بداند حمله به ایران مفهومش نابودی اسرائیل است.»

انتهای پیام/جام نیوز

«ایرانی ها برای اجتناب و پرهیز از این جنگ به اندازه کافی سالم و عاقل هستند…»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme