https://telegram.me/empireoflies

جنون ربع پهلوی در رؤیای سلطنت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: برای چندمین بار در شبکه سلطنت طلب ایران آریایی مانند دیگر شبکه های همکار و هم عقیده خود، درخواست مقابله و براندازی نظام جمهوری اسلامی توسط ربع پهلوی بیان می شود.

این اولین باری نیست که رضا پهلوی و همکارانش چنین تحرکات و درخواست های بی شرمانه ای را از ملت ایران داشته و هر بار جز خاری و خفت برای آنها فرجامی دیگر نداشته است.

اکنون هم در آخرین خواسته این قدرت طلبان، رضا پهلوی برای چندمین بار مردم را تشویق به این مقابله و براندازی میکند.گویا این فرد و کسانی که در اطراف وی هستند ذره ای برای شعور مخاطبان خود ارزشی قائل نبوده و هرزگاهی با بیان همان دیالوگ های تکراری سعی در بازی کودکانه خود و خیال بافی های سالیانه را دارند.

نکته مهم اختلاف و درگیری شدید بین همین سلطنت طلبان است در زمانی قبل از به قدرت رسیدن در ایران و مهم تر اینکه حتی رضا پهلوی هم نمی تواند به عنوان شاهزاده آنها این گروه را مهار نماید و اکنون از مردم چنین درخواستی را دارد:

“امروز فقط اتحاد، پیام بسیار جامع که شاهزاده رضا پهلوی در ایجاد همبستگی بین اقشار مختلف ایران مطرح کردند، متاسفانه هنوز که هنوزه به آن حدی نرسیده که بشود با استفاده از او در جهت رهایی ایران و آزادی ملت ایران بهره گرفت.ما هیچ نیرویی نداریم جز این که همبسته بشویم و این یکی از واقعاً شگفتی‌های تاریخ دنیا است که ملتی با سرمدی و سرافرازی ایرانی ۳۷ سال تمام پشت بکند به آرمان‌های خودش، البته پشت نکرده به شما بگویم مبارزه می‌کنند مردم، آنهایی که وطن را می‌پرستند جرات و شهامت‌شان بیشتر از دیگران است همچنان مبارزه می‌کنند اما این مبارزه کافی نیست در این سطح و در این ابعاد و عرض کنم جهاتش باید یک مبارزه قاطع و همه‌جانبه صورت بگیرد یعنی یک همبستگی عمومی به وجود آید تا بشود دستش را گرفت”.

از دیگر توهمات ربع پهلوی علاوه بر مطالب فوق رؤیای طرفداران زیادش در ایران است که باعث می شود چنین داستان هایی را در برنامه های خود بگوید:

” به من گفتند که مردم ایران سه طبقه هستند؛ یک دسته عرض کنم که طرفداران شاهزاده رضا پهلوی که عده آنها بسیار زیاد است که اکثریت را تشکیل می‌دهند. من اقلیت و اکثریت را دارم عرض می‌کنم. یک عده‌ای هم هستند که طرفدار حکومت اسلامی هستند که به هر دلیل و یک عده‌ای هم هستند که مجموعه حکومتی را تشکیل می‌دهند تا این‌ها با هم همبسته نشوند کار به سامان نمی‌رسد. حرف‌شان را تصدیق کردم قول دادم که در برنامه امروز این را مطرح کنم”.

در پایان سخن هم قسمتی از افشاگری ربع پهلوی از بی محتوا بودن شبکه های ماهواره ای را آورده ایم که در ذیل می بینید:

“الان شما این کانال را عوض کنید بروید به کانال دیگر ببینید چه دارند به شما می‌گویند. من یک روز این کار را می‌کنم بیایم یک تلویزیون که در همین استودیو بگذارم یکی یکی از این کانال‌ها را به شما نشان بدهم و رادیوها را بگیرم، ببینیم این‌ها چه کار می‌کنند دیگر به ستوه آمدم واقعاً و بعد هم وقتی در تلویزیون یا در رادیو برنامه می‌سازند حرف‌هایی که می‌زنند مبتنی بر واقعیت‌هایی است که به صورت مثلاً جز به زعم ما در سایت‌های خبری وجود دارد و دور می‌زنم این گزارشات خبری را و می‌آیم معنای آن او را با شما در میان می‌گذارم”.

نکته مهم این است که این بی محتوایی و اینکه چیزی برای گفتن ندارند هم قسمتی مهم در شبکه های سلطنت طلب بوده و آنها را هم شامل می شود.

انتهای پیام/

برای چندمین بار در شبکه سلطنت طلب ایران آریایی مانند دیگر شبکه های همکار و هم عقیده خود، درخواست مقابله و براندازی نظام جمهوری اسلامی توسط ربع پهلوی بیان می شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme