https://telegram.me/empireoflies

از توجه به جنس مخالف تا مشارکت در جنگ افروزی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در دوره رسوایی‌های جنسی بیل کلینتون- یا به قول هیلاری «طغیان های ابلهانه»- دمکرات ها و صاحبان دیدگاه های مترقی، استفاده از زندگی جنسی فرد را به عنوان یک عامل سیاسی رد کردند. اکنون به ناگهان چیزی نه بیشتر از متلک های جوانانه در یک رختکن، بی آنکه هیچ عمل جنسی واقع شده باشد، به عاملی تعیین کننده در احراز عدم شایستگی سیاسی تبدیل شده است.

این شوخی های رختکنی که ۱۱ سال بین دونالد ترامپ و بیلی بوش صورت گرفته و یکی آنها را ضبط کرده از کجا بیرون آمده؟ چه کسی این شوخی ها را ضبط کرده و آنها را به مدت ۱۱ سال برای چنین منظوری نگه داشته است؟ چرا این نوار درست یک روز پیش از برگزاری دومین مناظره بین ترامپ و هیلاری منتشر شده است؟ آیا ضبط این مکالمات به معنای زیرپا گذاشتن حریم خصوصی این افراد نیست؟ همان حکمی که درمورد زنی صادر شد که اعتراف مونیکا لوینسکی به داشتن رابطه جنسی با بیل کلینتون را ضبط کرده بود؟ آیا این زن به خاطر استراق سمع یا تخلفی مشابه تحت پیگرد قرار نگرفت؟ چرا برنامه تلویزیونی بیلی بوش را که از اقوام دو رئیس جمهور است، به دلیل داشتن یک مکالمه خصوصی با ترامپ به حالت تعلیق درآورده اند؟

باید برای شوخی های جنسی مردان همانقدر بها داد که به داستان های آبکی و مسخره داده می شود. بیل کلینتون چه در قالب نامزد ریاست جمهوری و چه در مقام رئیس جمهور، علنا از متلک های جنسی استفاده کرده است. اگر حافظه یاری کند، در یک سخنرانی برای کارگران بود که بیل گفت که او تختخواب اتومبیل ون خود را با چمن مصنوعی پوشانده بود و «خودتان می دانید که منظور از این کار چیست.»

بر اساس گزارش ها در مدتی که کلینتون در کاخ سفید به سر می برد، چندین کارمند زن مدت ها در پی جلب توجه او از نظر جنسی بودند. زنان جوان نیمه برهنه با لباس زیر سرکارشان حاضر می شدند تا اینکه بالاخره هیلاری دست به کار شد. تا جایی که تعجب انگیز است، اما از سرویس مخفی خواسته شده بود که بازرسی از انطباق کارکنان با آیین نامه پوشاک کاخ سفید را بر عهده بگیرند.

یک درصدی ها که خود را به لباس خشکه مقدس ها درآورده اند، در پی آن هستند که ترامپ را از نامزدی جمهوریخواهان کنار بزنند. این خشکه مقدس ها چیزی در این باره نمی گویند که چگونه حق مردم در انتخاب نامزد ریاست جمهوری در یک دمکراسی مقدم بر انتخابات، از آنها سلب  شده است. با وجود استفاده جنسی بیل کلینتون از دفتر بیضی که آن زمان که با عنوان «دفتر بیضه» از آن یاد می شد، هیچ کس خواهان برکنار کردن او از سمت ریاست جمهوری نشد. جمهوریخواهان مجلس نمایندگان خواستند کلینتون را نه به دلیل رابطه جنسی اش بلکه به خاطر دروغ گفتن درباره آن برکنار کنند، ولی سنا با این خواست آنها همراهی نکرد. چرا که تمامی سناتورهایی که درباره ارتباطات جنسی خود دروغ گفته بودند، در این دروغگویی کلینتون هیچ ضرری نمی دیدند.

چیزی که مرا درباره اهمیت داده شده به متلک های جنسی ترامپ ناراحت می کند، وضعیت خطرناکی است که درست مقابل چشمان ماست  و در آن نومحافظه کاران به واشنگتن برای حمله به سوریه و نیروهای روسیه در سوریه فشار می آورند و کارل گرشمن نئوکان، این تبلیغاتچی ارشد واشنگتن، علنا از آمریکا خواسته تا عزم خود را برای تغییر رژیم در روسیه جزم کند. تنش ها بین این دو قدرت اتمی در حال حاضر از همیشه بالاتر است و این وضعیت خطرناک در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک عامل تعیین کننده محسوب نمی شود! با این همه هستند کسانی که فکر می کنند چرا من آمریکاییان را بی تفاوت خطاب می کنم.

رسانه ها که ۹۰ درصد آنها در تملک یک درصدی ها قرار دارند، با مالکان خود علیه مردم آمریکا – یعنی۹۹ درصدی ها- دست به یکی کرده اند. همانطور که ترامپ در دومین مناظره ریاست جمهوری انتخاباتی خود درباره دست به یکی کردن مارتا راداتز از ای بی سی و اندرسون کوپر از سی ان ان با هیلاری علیه او گفت: «عالیه.سه نفر به یک نفر!»

آیا ۹۰ درصدی ها درک می کنند که این هیستری ضد ترامپ که رسانه های خودفروش بر آتش آن می دمند، با نیت نگه داشتن مردم در بندگی اقتصادی و در جنگ به راه افتاده است؟

همه ما می دانیم که هیستری به راه افتاده بر سر شوخی های ترامپ و بیلی بوش در یک رختکن مردانه، برای مقاصد سیاسی طراحی شده است. ولی پوچ و عبث بودن تمام این حرف ها را از نظر دور ندارید. ابراز تمایل جنسی و خصوصی ترامپ نسبت به یک عضو جذاب از جنس مخالف، از سوی رسانه های خودفروش «اظهاراتی به غایت مستهجن نسبت به زنان» اعلام شده است.

آیا قرار است رابطه با جنس مخالف نیز در شمار جرم های ریز و درشت دیگر قرار گیرد؟

فمینیست ها می گویند که زنان نمی خواهند به عنوان اشیای جنسی به آنها نگاه شود، اما اگر بر اساس شیوه تحریک آمیز لباس پوشیدن آنها قضاوت کنیم، اکثر زنان با این حرف مخالفند. طراحان لباس که گمان می رود داوران خوبی  برای بازار پوشاک هستند نیز با این گفته مخالفند. در آخرین نمایش مد پاریس، ویوین وستوود لباسی را به نمایش گذاشت که عملا اندام جنسی زنانه روی آنها نقش بسته بود.

ویوین وستوود یک زن و یک طراح مد انگلیسی است. او دو بار برنده جایزه طراحان سال انگلیس شده است. ملکه انگلیس عنوان اشرافی «فرمانده بانوی امپراتوری بریتانیا» را به خاطر خدمات او به دنیای مد به او اعطا کرده است.

در مراسمی که به افتخار او در کاخ باکینگهام برگزار شد، وستوود بدون لباس زیر حاضر شد و دامن خود را در حیاط کاخ پیچ داد و بالا زد. عکاسان از این صحنه عکس گرفتند و آنطور که خود ویوین گفته است: «نتیجه خیلی با شکوه تر از آن بود که تصور می کردم.»

ویوین از همین سال ۲۰۱۲ از سوی هیئتی از چهره های دانشگاهی، مورخان و روزنامه نگاران به عنوان یکی از «الیزابتی های نوین» انتخاب شده که تاثیری بزرگ بر انگلیس داشته اند و شخصیت فعلی عصر حاضر را به آن بخشیده اند.

در انگلیس قرن هجدهم اگر مورخان درست نوشته باشند، زنان جوان در گردهمایی های اجتماعی شبانه با لباس های بلند خیسی که از بدنشان آویزان بود ظاهر می شدند تا افسونگری خود را بهتر  به نمایش بگذارند. برخی از آنها در نتیجه این کار به دلیل ابتلا به ذات الریه جان خود را از دست می دادند. آنها این کار را بر اساس برداشتی که از جلب توجه جنس مخالف داشتند تحمل می کردند.

بر اساس گزارش ها استفاده از شرکای جنسی روباتیک که هم اکنون هم برای مردان و هم زنان تولید می شوند، بر نمونه های زنده آنها پیشی گرفته اند. برخی گزارش ها حکایت از آن دارند که مردان جوان ژاپنی به جای شرکای جنسی زنده خود با اسباب بازی های جنسی شان به تعطیلات می روند. نشانه هایی وجود دارد که پیشرفت در قبول اجتماعی همجنسگرایی، همجنس گرایان زن و طرفداران رابطه با هر دو جنس رو به ازدیاد است و رابطه جنسی با جنس مخالف اندک اندک به عنوان چیزی غیرعادی و عقب افتاده نگاه می شود. اگر ترامپ تمایل جنسی خود را به یک مرد یا یک شخص دو جنسیتی نشان داده بود، از نظر طراحان این بازی، باز هم از نظر سیاسی اشاره به آن صحیح نبود! فقط تمایلات جنسی نسبت به جنس مخالف است که یک هدف سیاسی محسوب می شود.

ما به نقطه ای رسیده ایم که در آن زنان می توانند با کفش های پاشنه بلند و دامن هایی که به سختی جایی از بدنشان را می پوشاند و نیمه تنه بالایی شان با تقریبا به کلی برهنه در انظار ظاهر شوند و با این وجود اگر توجه مردان به آنها جلب شود، آنهایند که مستهجن هستند.

آیا زنان واقعا ماجرا را این چنین می بینند؟

آیا واقعا قرار است هیلاری به این دلیل برنده انتخابات شود که ترامپ از نظر جنسی به زنان تمایل دارد؟

نویسنده: پل کریگ رابرتز[۱]

ترجمه: محمود سبزواری

منبع: http://www.paulcraigroberts.org/2016/10/11/engage-in-sex-not-war-paul-craig-roberts/

[۱] . Paul Craig Roberts  معاون وزیر خزانه داری آمریکا و یکی از سردبیران وال استریت جورنال بوده است. او در نشریات بیزینس ویک، اسکریپز هاوارد نیوز سرویس و کریتورز سیندیکیت قلم زده و سمت های دانشگاهی بسیار ی داشته است.

انتهای پیام/فارس

زنان می توانند با کفش های پاشنه بلند و دامن هایی که به سختی جایی از بدنشان را می پوشاند و نیمه تنه بالایی شان با تقریبا به کلی برهنه در انظار ظاهر شوند و با این وجود اگر توجه مردان به آنها جلب شود، آنهایند که مستهجن هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme