https://telegram.me/empireoflies

جنجال انتقال نرگس محمدی از اوین به زندان زنجان/ حمله بیست نفر به نرگس محمدی!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فعالیت ضدانقلاب علیه نظام جمهوری اسلامی ایران طیف گسترده ای از اقدامات را شامل می شود که یکی از آنها مظلوم نمایی و دروغ پردازی درباره زندانیان سیاسی_امنیتی است؛ این شیوه از مدت ها پیش در دستور کار رسانه های معاند بوده است و تا به الان نیز ادامه داشته است. صبح دیروز خبر ضرب و شتم نرگس محمدی یک جنجال رسانه ای برای چند ساعت علیه نظام به راه انداخت.

در خبر مشترک رسانه های معاند درباره نرگس محمدی آمده است که وی به هنگام انتقال از زندان اوین به زندان زنجان مورد ضرب و شتم چند مرد و شخص رئیس زندان قرار گرفته است! خبر حمله بیست مرد و زن به همراه شخص رئیس زندان به یک زندانی زن سیاسی_امنیتی برای چند ساعت ترند خبر سایت های معاند فارسی زبان شد!

اصل ماجرا اما مطابق معمول برخلاف گزارش های رسانه های معاند بود، بر اساس بیانیه روابط عمومی زندان اوین انتقال نرگس محمدی از اوین به زنجان بدون ضرب و شتم و با دستور مرجع قضایی به عنوان شهر موطن او صورت گرفته است. همچنین یک منبع آگاه افزوده که انتقال نرگس محمدی به دلیل تحریک دیگر زندانیان به اعتصاب، اخلال در امور جاری و … بوده است.

نرگس محمدی با سابقه محکومیت و جرایم امنیتی_سیاسی بسیار، در آخرین پرونده قضائی به ۱۶ سال حبس محکوم شد. اغتشاش های اخیر بهانه ای شد تا وی بار دیگر با دروغ گویی توجه رسانه ها را به خود جلب نماید. در همین باره او با تحریک دیگر زندانیان هم بند برای مدت چهل روز قصد تحصن داشتند که البته به سرانجام نرسید.

نکته قابل تامل در گزارش رسانه های معاند درباره ضرب و شتم نرگس محمدی حجم دروغ پردازی است؛ تا پیش از این به نقل از همین رسانه های به اصطلاح آزاداندیش گفته می شد که نرگس محمدی به دلیل بیماری ناتوان از انجام امور است! در متن گزارش می خوانیم هنگامی که به وی اطلاع داده می شود که قرار است به زندان زنجان منتقل شود وی تلاش می کند خود را به درب خروجی رسانده تا به بند زنان بازگردد اما بیست نفر مرد و زن او را گرفته و در راهرو به در و دیوار می زنند!

اینکه چرا نرگس محمدی باید به انتقال برای زندان زنجان اعتراض داشته باشد و اینکه آن بیست نفر مرد و زن چگونه خود را به ساختمان اداری زندان رسانده و او را به در و دیوار زده اند جای سوال دارد!

نرگس محمدی از آن دسته زندانیانی است که حتی اگر روزی مورد رافت اسلامی قرار گیرد بازهم دست از اقدامات مجرمانه بر نمی دارد، او یک قانون گریز است که علیرغم شعار وطن دوستی از هر فرصتی برای همگاری با دشمنان ایران اسلامی مضایقه نمی کند. در این میان شگرد رسانه های معاند در مظلوم نمایی و دروغ پردازی درباره زندانیان سیاسی که اساسا با هدف تهییج افکار عمومی صورت می گیرد، چنان نخ نما شده که دیگر تاثیری در جامعه هدف ندارد.

انتهای پیام/

ما هستیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme