https://telegram.me/empireoflies

از جم زدگی تا جن زدگی با شهرام همایون+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شهرام همایون مدیر سلطنت طلب شبکه ماهواره ای کانال یک، جم زدگی برخی مردم ایران را نکوهش کرد.

شهرام همایون با اشاره به تاثیرات مخرب شبکه ماهواره جم گفت: امروز تمام اهل خانه نشسته اند و دارند سریال جم را می بینند و جم زدگی تبدیل به جن زدگی شده در داخل ایران و چنان قبح را از قباحت برده و از آن طرف نیاز مالی یک عده آدم باعث مشروعیت دادن شده به این ماجرا.

همایون خطاب به افرادی که پول می دهند تا در شبکه جم تبلیغ شوند، گفت: من خطابم به شماست آقایان دکترا و وکلا که آگهی می دهید برای پخش در سریال هایی که بنیان خانواده را از ریشه می خشکاند.

وی سپس با اشاره به تاثیر شبکه های ماهواره ای روز فکر و ذهن افراد گفت: وکیل متهم به قتل دختر بچه ۶ ساله (ستایش قریشی از افغانستان) در پاسخ به این سوال که استفاده موکلش از کانال های مستهجن در وقوع قتل دختر بچه ۶ ساله افغانی چه میزان تاثیر داشته است، اظهار کرد: قطعا این مساله تاثیرات بسیاری داشته و در صحبت هایی که با وی داشتیم یک سری اتفاقات به وقوع پیوسته در گذشته زمینه حادثه را در موکل ایجاد کرد.

همایون به نقل از این وکیل افزود: موکلم(قاتل ۱۶ ساله) در یک سری ارتباطات غیرشرعی تجربیاتی داشته و در واقع به رققم سن پائین ش می شود گفت که ذهن او نسبت به این موضوعات خالی نبوده است.

همایون با هشدار نسبت به برنامه مدون این شبکه ها برای فروپاشی خانواده های ایرانیان اضافه کرد: این حالا خیلی بسته بندی کرده و لای (لفافه) پیچیده و بسته و عرضه کرده است. آی مردم و آدم ها که در ساحل نشسته و شاد و خندان اید دارد یک ملت را آب می برد حواستان کجاست امروز ما در یک میدان رقابتی قرار گرفته ایم شما بدانید این یک تصمیم آگاهانه است. یک روزی دشمن با تانک و توپ به جنگ ما می آید یک روز با ایده های جدید، امروز داستان جنگ های خشن نظامی از بین رفته امروز جنگ زیر پوستی در جریان است.

لینک دانلود

از قدیم مشهور است که می گویند” نگاه نکنید طرف کیست، ببینید چه می گوید” حالا هم مهم نیست که این سخنان از جانب یک سلطنت طلب با چه انگیزه، چه هدفی و چرا؟ زده می شود حتی اگر او این سخنان را با هدف سیاه نمایی، یا ناراحتی کم شدن مخاطبانش یا کاسته شدن از آگهی های بازرگانی اش، یا هزار مساله دیگر، بیان کرده باشد، واقعیت این است که شبکه های ضدفرهنگی بویژه شبکه جم با شکلی عجیب خانواده های ایرانی را در معرض خطر گرفتار شدن به انواع بیماری های خانوادگی و معضلات اجتماعی قرار داده است.

البته ایران را زمانی می شد با تایلند و هنگ کنگ مقایسه کرد که در جای جای آن کاباره ها فعال بودن و در مقابل مساجد مراکز شرب خمر دایر می کردند و دولتمردان به دنبال توریسم جنسی بودند و آمریکایی راحت به ناموس مردم دست اندازی می کردند شاید یادآوری این مسایل برای یک سلطنت طلب چندان خوشایند نباشد اما ایران هنوز هم در خصوص کشف حجاب چوب اقدامات رضاخانی را می خورد.

انتهای پیام/جام نیوز

همایون خطاب به افرادی که پول می دهند تا در شبکه جم تبلیغ شوند، گفت: من خطابم به شماست آقایان دکترا و وکلا که آگهی می دهید برای پخش در سریال هایی که بنیان خانواده را از ریشه می خشکاند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme