https://telegram.me/empireoflies

جمهوری‌اسلامی قَد مردم را کوتاه می‌کند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رضا حسین‌بر» از تجزیه‌طلبان شرق کشور و از مرتبطین با دربار سعودی است که در سالهای اخیر با حضور در شبکه‌های مختلف ضدانقلاب از جمله تلویزیون سعودی «ایران فردا» با مدیریت نوری‌زاده، به تکرار سخنان قومیت‌گرایانه خود پرداخته و سعی نمود خود را دلسوز مردم بلوچستان ایران جلوه دهد.

حسین‌بر که از عناصر سکولار-دموکرات و از نزدیکان افرادی مانند «ربع پهلوی»، «علیرضا نوری‌زاده»، «حسن رافت» و «اسماعیل نوری‌علا» است، چند روز پیش سخنانی مطرح کرد که بیش از همه سبب تمسخر او از سوی عناصر اپوزیسیون شد. وی به گمان خود با هدف سیاه‌نمایی علیه عملکرد نظام جمهوری‌اسلامی و تحریک مخاطبانش بخصوص هموطنان بلوچ، ادعا نمود که حکومت در برنامه‌ای سازمان‌دهی شده به‌دنبال کوتاه کردن قد مردم ایران به‌ویژه مردم بلوچستان ایران تا سه برابر دیگر نقاطِ کشور است!

این ادعای مضحک در حالی مطرح شده که بر اساس تحقیقی که به سرپرستی پروفسور مجید عزتی استاد امپریل کالج لندن انجام و در نشریه ای‌لایف منتشر شده، مردان ایرانی بین سال‌های ۱۹۱۴ تا ۲۰۱۴ به طور متوسط ۱۶.۵ سانتی‌متر افزایش قد داشته‌اند که بیشترین افزایش قد مردان در دنیا محسوب می‌شود. در این صد سال متوسط قد مردان ایرانی از ۱۵۷.۱ به ۱۷۳.۶ سانتی‌متر رسیده و رتبه جهانی آنان از ۱۸۱ به ۶۷ ارتقا یافته است.

در همین مدت، متوسط قد زنان ایرانی از ۱۴۸.۵ به ۱۵۹.۷ سانتی‌متر افزایش یافته و از رتبه ۱۵۹ دنیا به رتبه ۸۸ صعود کرده‌ است.

«رضا حسین‌بر» که از کارشناسان رسانه‌های ضدایرانی مانند بی‌بی‌سی، صدای‌امریکا و امثالهم است، ارتباط نزدیکی به دستگاه‌های امنیتی رژیم سعودی دارد و تاکنون چندین بار اینگونه با بیان سخنانی شاذ سعی کرده به سیاه‌نمایی درباره عملکرد جمهوری‌اسلامی بپردازد. البته این تجزیه‌طلبِ ساکن لندن تنها فردی نیست که به بیان اینگونه سخنان می‌پردازد و روزانه رسانه‌های مختلف ضدانقلاب با انتشار شایعات و خبرهای دروغ سعی می‌کنند مردم ایران را از حکومت مستقر ناامید نمایند و البته باید اعتراف کرد که بسیاری از آنها حرفه‌ای تر دروغ می‌گویند به ساده‌لوحی امثال حسین‌بر نیستند.

انتهای متن/

«رضا حسین‌بر» از تجزیه‌طلبان شرق کشور و از مرتبطین با دربار سعودی است که در سالهای اخیر با حضور در شبکه‌های مختلف ضدانقلاب از جمله تلویزیون سعودی «ایران فردا» با مدیریت نوری‌زاده، به تکرار سخنان قومیت‌گرایانه خود پرداخته و سعی نمود خود را دلسوز مردم بلوچستان ایران جلوه دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme