https://telegram.me/empireoflies
بی بی‌سی در گزارش دیگری نوشته است: «رئیس‌جمهوری ایران در مجلس آمار داد، فریاد زد، اما افشاگری نکرد.»

جلسه سه‌شنبه مجلس جنجالی نشد ضد انقلاب عصبانی شد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسؤال نمایندگان از رئیس‌جمهور واکنش‌های گسترده داخلی و خارجی را به دنبال داشت، در داخل کشور بسیاری این روند را طبیعی و وظیفه نمایندگان ملت دانسته و آن را نماد مردمسالاری دینی قلمداد کردند ولی گروهی دیگر از جمله روزنامه‌های زنجیره‌ای و ضد انقلاب خارج نشین با تکیه بر توهماتی چون افشای پشت پرده‌ها از سکوت رئیس‌جمهور گلایه کردند!

رسانه‌های بیگانه نیز در گزارش‌هایی به نشانه بارز مردمسالاری دینی در ایران واکنش منفی نشان داده و از اینکه روحانی در مجلس از پشت پرده‌ها سخن نگفته و فضا را ملتهب نساخته است اظهار گلایه و ناراحتی کردند!
رادیو فردا در گزارشی از مگوهای گفته نشده روحانی در صحن علنی گلایه کرده و نوشت: با آنکه حسن روحانی پیشتر گفته بود که وی از فرصت حضور در مجلس برای بیان «برخی از حقایق» با مردم استفاده خواهد کرد، ولی کاربران شبکه‌های اجتماعی معتقدند که، رئیس‌جمهوری ایران نه تنها نتوانست نمایندگان سؤال‌کننده از خود را قانع کند، بلکه «حقیقت» قابل توجه و مهمی را نیز برای مردم بیان نکرد.

بی بی‌سی فارسی نیز در گزارشات متعددی این خط خبری را دنبال کرد و نوشت: جلسه مجلس در شرایطی به پایان رسید که انتظار «اشاره راحت‌تر به برخی نکات و مسائل»، جای خود را به پرسش از دلایل بیان نشدن هر گونه نکته جدید در دفاعیات رئیس‌جمهور داده بود.

در ادامه یکی از گزارشات بی‌بی سی آمده است: در مورد اینکه آیا حسن روحانی از ابتدا قصد انجام چنین کاری را داشت یا نه، احتمالا نمی‌توان مطمئن بود. در این مورد که اگر او قصد بیان «ناگفته»‌هایی را داشت آیا چیزی بیش از ‌اشاره‌های پیچیده سابق به «دولت پنهان» و «دولت با تفنگ» و امثال آن بود هم، حتما نمی‌توان مطمئن بود.

بی بی‌سی در گزارش دیگری نوشته است: «رئیس‌جمهوری ایران در مجلس آمار داد، فریاد زد، اما افشاگری نکرد.»

بی بی‌سی تلاش کرده است تا سخن نگفتن روحانی را به توصیه‌های رهبری که در نطق رئیس‌جمهور در مجلس نیز به آن‌اشاره شد مرتبط سازد ولی این تحلیل احمقانه و ناشیانه به نظر می‌رسد چرا که رهبر معظم انقلاب همواره مسئولین را به دوری از حاشیه‌سازی و جنجال‌آفرینی‌های بی‌مورد توصیه کرده‌اند و این مسئله‌ای پنهان نبوده و نیست که رئیس‌جمهور به استناد آن اگر گفتنی داشت و می‌توانست از خود دفاع کند از این گفته‌ها بگذرد، محدودیت هر مسئولی در جمهوری اسلامی حرکت در مدار قانون و منافع ملی کشور است و این توصیه همیشگی رهبر معظم انقلاب بوده، هست و خواهد بود و انتظاری جز این هم از یک مسئول در جمهوری اسلامی نبوده و نیست، مگر اینکه عده‌ای چون مدعیان اصلاحات و ارگان‌های خبری بیگانه انتظار داشتند این جلسه به محلی برای آشوب آفرینی‌ها و جنجال‌سازی تبدیل شود!

انتهای پیام/کیهان

بی بی‌سی در گزارش دیگری نوشته است: «رئیس‌جمهوری ایران در مجلس آمار داد، فریاد زد، اما افشاگری نکرد.»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme