https://telegram.me/empireoflies

جلادی که مخالف اعدام است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها گروهک تروریستی منافقین تلاش می‌کند با استفاده از ابزار رسانه‌ها، چهره‌ای انسان‌دوست و حامی حقوق‌بشر از خود در بین کشورهای اروپایی ترسیم کند.

«مریم رجوی» این روزها پشت تریبون‌ها درباره اعدام می‌گویند: “اعدام بد است و ما با اعدام مخالفیم و در ایران فردا ما حکم اعدام را برمیداریم و …”

در این میان، یکی از اعضای جدا شده فرقه رجوی، طی یادداشتی در پاسخ به سخنان اخیر «مریم رجوی»، نوشت: “جهت یادآوری خدمت مریم قجری و مسعود رجوی باید عرض کنم، مگر شما نبودید که هنوز نه به بار بوده و نه به دار، حکم اعدام در قرارگاه اشرف را به نقل محافل و نشست‌ها تبدیل کردید و می‌گفتید که «هرکس خواست از ما جدا شود، حکمش اعدام است»؟!. مگر شما نبودید که در نشستها مختلف همه را مجبور کردید که گزارش بنویسند که هرکس برید و خواست جدا شود، حکمش اعدام است و خودش پیشاپیش حکم اعدام خود را امضاء کند؟!”

“یا اصلا کمی به گذشته‌های دورتر برگردیم. مگر شما نبودید که در سال ۵۹-۶۰ به جوخه‌های ترور خود دستور داده بودید که وقتی خواستند کسی را ترور کنن، بالای سرش بروند و بگویند: «شما در دادگاه خلق به مرگ محکوم شده اید و تیر خلاص برسرش بزنند»؟! … شما با چه رویی صحبت از اعدام نکردن و صحبت از حق حیات و … به میان می‌آورید؟ شما تصور میکنید که با این حرفها قادرید که گذشته سیاه خود را پاک کنید؟ آیا فراموش کرده‌اید که چه بلایی در خروس‌آباد و زندانهای قرارگاه اشرف، به بهانه نفوذی بودن بر سر نیروهای خودتان که نیآوردید؟!”

این عضو جدا شده فرقه رجوی در ادامه نوشت: “نکته جالبی که در لابه‌لای سخنان «مریم رجوی» رئیس جمهور خودخوانده ایران(!) همیشه گفته میشود این است که «در ایران فردا خبری از حکم اعدام نخواهد بود!». «مریم قجر عضدانلو» ایران فردا را شما بهتر است که لااقل فعلا بی‌خیال شوید، بی‌زحمت فکری به حال فسیل شدگانی بکنید که در عراق و آلبانی گیر افتاده‌اند و هر روز و شب، شخصیت، فکر، اعتماد به نفس، انسانیت، عواطف، عقل و شعور و همه چیزشان را اعدام می‌کنید.”

گفتنی است، به اذعان بسیاری از عناصر جدا شده فرقه رجوی، بسیاری از سران این گروهک در جلسات خصوصی اعلام کرده‌اند که حمایت آنها از موضوعاتی مانند حقوق‌بشر و آزادی‌بیان و مقابله با اعدام، تنها جنبه تبلیغاتی در بین دولت‌ها و ملت‌های غربی دارد و آنها هنوز در بین نیروهاشان بر اساس همان شیوه‌های عصر حجری رفتار می‌کنند.

انتهای پیام/

این روزها گروهک تروریستی منافقین تلاش می‌کند با استفاده از ابزار رسانه‌ها، چهره‌ای انسان‌دوست و حامی حقوق‌بشر از خود در بین کشورهای اروپایی ترسیم کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme