https://telegram.me/empireoflies

جشن و پایکوبی بازماندگان پهلوی در سال‌مرگ محمدرضا شاه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغخیانت ها و توهین ها در خاندان پهلوی سابقه ای طولانی دارد. در اسناد به جا مانده از زمان پهلوی دوم نقل قول هایی وجود دارد که علیرضا پهلوی برادر تنی محمد رضا که همیشه وی را به دلیل بی عرضه بودن تحقیر می کرد به دست برخی از عمال محمد رضا با دستکاری هواپیمای شخصی وی در کوه های شمال تهران سقوط کرد و کشته شد .

خاندان منحوس پهلوی که از ماه ها قبل از انقلاب از ایران اسلامی فراری شده بودند پس از مرگ شاه روز به روز آواره تر شدند تا جایی که در سال ۸۰ کوچکترین دختر شاه به طرز مشکوکی در فرانسه گفته شد که خود کشی کرده است همان زمان حرف ها و شایعات زیادی مطرح شد که مرگ او را به برادر بزرگتر وی یعنی رضا پهلوی نسبت می دادند .

از جمله دلایلی که برای خود کشی وی از طرف خانواده پهلوی ذکر شد این بود که وی به دلیل دوری از وطن و مرگ پدرش دست به خودکشی زد در صورتی که از زمان مرگ شاه و فرار خانواده پهلوی از ایران حدود ۲۳ سال می گذشت و این امر از طرف بسیاری از سلطنت طلبان مورد نکوهش قرار گرفت و مرگ وی را مشکوک و نوعی قتل دانستند.

پس از مرگ شاه رفتار های فرزند ارشد وی به دور از پرنسیپ های متداول در بین شاهزادگان است وی حتی چندی پیش از دست یکی از سرمایه داران آمریکایی اسرائیلی که ایران اسلامی را تهدید به حمله اتمی کرده بود جایزه حقوق بشری گرفت و گفت به این جایزه افتخار می کند و این حرکت وی با اعتراضات گسترده ای در بین سلطنت طلبان مواجه شد.

همچنین در پانزدهمین سالگرد خودکشی لیلا پهلوی دختر کوچک خاندان منحوس پهلوی که جمعی از سلطنت طلبان به مناسبت یاد بود وی در گورستانی در پاریس دور هم جمع شده بودند نه تنها هیچ نشانی از خانواده پهلوی نبود و هیچ کدام از اعضای خانواده پهلوی که بخشی از آنان در پاریس زندگی می کنند در این مراسم حضور نداشتند.بلکه در همین روز در آمریکا خانواده پهلوی یعنی رضا و یاسمین پهلوی سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند که به دور از فرهنگ و ارزشهای حتی غربی است و این رفتار جز دهان کجی ولیعهد سابق ایران به خواهر تنی خود نمی تواند باشد.

در آخرین اقدام از این نوع بی احترامی های ولیعهد سابق ایران به پدر و پدربزرگش ،وی به همراه بستگان همسرش در روز مرگ محمد رضا شاه پدر خود تولد همسرش را جشن می گیرد و به پایکوبی می پردازد.

عکسی که در صفحه اینستاگرام نور پهلوی دختر رضا پهلوی به مناسبت جشن تولد یاسمین پهلوی مادرش منتشر شده است

اقداماتی از این دست نه تنها جایگاه رضا پهلوی را در نزد سلطنت طلبان پایین تر می آورد بلکه احساس می شود رضا پهلوی به نوعی به دیگران و اطرافیان اش می خواهد پیامی را القا نماید که وی نه تنها مشی پدر خویش را نمی پسندد بلکه می خواهد با این کار به شخصیت شاهان پهلوی نیز توهین نماید و خود را برتر از آنها جلوه دهد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خیانت ها و توهین ها در خاندان پهلوی سابقه ای طولانی دارد. در اسناد به جا مانده از زمان پهلوی دوم نقل قول هایی وجود دارد که علیرضا پهلوی برادر تنی محمد رضا که همیشه وی را به دلیل بی عرضه بودن تحقیر می کرد به دست …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme