https://telegram.me/empireoflies

جسد «ریچارد فرای» سوزانده شد

به گزارش «امپراتوری دروغ»، هفتم فروردین‌ماه امسال (۲۷ مارس ۲۰۱۴) «ریچارد نلسون فرای» – ایران‌شناسِ آمریکایی – در سن ۹۴ سالگی در شهر بوستون آمریکا درگذشت. او سال‌ها پیش وصیت کرده بود تا پس از مرگ، در کنار زاینده‌رود در اصفهان دفن شود؛ اما با وجود موافقت دو رییس‌جمهور وقت ایران با این پیشنهاد، به‌دلیل اتفاق‌هایی که پس از مرگش افتاد، برای خاکسپاری به ایران منتقل نشد، تا این‌که چندی پیش، پیکر او در همان شهر بوستون سوزانده شد.

دکتر تورج دریایی – یکی از همکاران ایرانی پروفسور فرای در آمریکا و استاد تاریخ ایران و جوامع فارسی زبان دانشگاه کالیفرنیا در شهر ارواین آمریکا – با تأیید خبر سوزانده شدن پیکر فرای، به  ایسنا گفت: دو هفته‌ی پیش، خانواده‌ی پروفسور فرای پس از ۷۳ روز انتظار برای رسیدن خبری از ایران و دادن اجازه برای دفن پیکر این ایران‌شناس در این کشور، بالاخره تصمیم گرفت پیکر او را بسوزاند؛ اما هنوز نمی‌دانم قرار است با خاکستر او چه کنند.

انتهای پیام/مشرق نیوز

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. همان بهتر شد که جسد اسرائیل شناس ! و کهنه جاسوس پنتاگون و تحریف کننده تاریخ ۹۰۰۰ ساله ایران (خداینامه ) و جعل کننده تاریخ جعلی ۲۵۰۰ ساله صهیونیستی کوروشی ! را بسوزانند و خاکستر کنند و بهتر است خاکستر آنرا هم در چاه توالت اتاق جاسوسی اش در پنتاگون بریزند ! تا روح پاک فردوسی توسی کمی آرام گیرد !

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme