https://telegram.me/empireoflies

جزئیات تکان‌دهنده از برده‌داری جنسی داعش

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی به روایت این جنایت‌های شنیع پرداخت که تروریست‌های تکفیری داعش در تلاش هستند اقدامات‌شان را با سود استفاده از قرآن کریم و شریعت اسلامی توجیه کنند.

این روزنامه نوشت که یکی از نیروهای داعش در صحبت با یک دختر ۱۲ مساله مدعی شد که تجاوزی که به این دختر کرده است گناه نیست! چرا که این دختر دینی غیر از دین اسلام دارد و قرآن نه تنها به او برای تجاوز به این دختر حق می‌دهد بلکه او را ترغیب نیز می‌کند!

نیویورک تایمز نوشت که این عضو داعش دست و دهان دختر را بسته و قبل و پس از تجاوز به او نماز خوانده تا این جرم خود را با ادعاهای پرهیزکاری سرپوش بگذارد.

این روزنامه به نقل از این دختر که توانسته بود به همراه زنان دیگر از چنگ داعشی‌ها فرار کند و در حال حاضر به همراه خانواده‌اش در اردوگاه آوارگان زندگی می‌کند گزارش داد: من به این عضو داعش گفتم از کارش دست بردارد اما بی‌فایده بود و او می‌گفت که تجاوز به من باعث نزدیک‌تر شدن او به خدا می‌شود.

به گزارش نیویورک تایمز، تجاوز سیستم‌مند به زنان و دختران اقلیت ایزدی یک امر ریشه دار در فرهنگ داعش است. داعش در سال میلادی گذشته ۷۵۲۰ زن ایزدی را ربود که طبق گفته‌های رهبران این طائفه ۳۱۴۴ تن از آنها همچنان در چنگال داعش هستند.

سرکرده‌های داعش از جانب خود طرحی را برای برده‌داری جنسی تدوین کرده‌اند که شامل صدور مجوز فروش زنان از سوی دادگاه‌های وابسته به داعش می‌شود و این اقدام را به ابزار ثابتی جهت عضوگیری مردان تبدیل کرده‌اند.

این روزنامه به نقل از یک دختر ۱۵ ساله نیز که از سوی یکی از تروریست‌های داعش خریداری شده بود گزارش داد که این عضو داعش پیش از هر بار تجاوز به او نماز می‌خواند.

یک دختر دیگر نیز در این خصوص گفت که عضو داعش همواره به او می‌گفت که این اقدام یک عبادت است!

با شهادت‌های دیگری که مطرح می‌شود مشخص شده است که حمله تروریست‌های داعش به روستاها در بخش جنوبی کوه سنجار در ماه اوت سال گذشته هدفی فراتر از اشغال مناطق جدید داشت چرا که به سرعت مردان و زنان به محض بازداشت از هم جدا شدند و مردان مورد اصابت گلوله‌های مسلسل قرار گرفتند، اما زنان، دختران و کودکان با کامیون‌ها به مکانی دیگر برده شدند.
انتهای پیام/ایسنا

در پی زنجیره جنایت‌های شنیع تروریست‌های داعش در حق بشریت، آن‌ها دخترانی با حداقل سن ۱۲ سال را مورد تجاوز جنسی قرار می‌دهند و براساس تمایلات خود این اقدام خود را توجیه می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme