https://telegram.me/empireoflies

جزئیاتی از ماجرای شهادت حاج قاسم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کانال تلگرامی تالار عراق طی پیامی جزئیاتی از ماجرای به شهادت رسیدن حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس را منتشر کرد.

فرود هواپیمای حامل سپهبد سلیمانی از سوریه در فرودگاه بغداد ساعت ۱۲:۳۰ بامداد جمعه سیزدهم دی ۱۳۹۸ سپهبد سلیمانی و هیات همراه سوار بر خودرو شده و به سمت بغداد رفتند. چهار فروند موشک از سوی پهپاد آمریکایی به سوی دو خودرو شلیک شد.

جزئیاتی از ماجرای شهادت حاج قاسم/ نامه ایران به سازمان ملل درباره ترور سردار سلیمانی/اعلام آمادگی النجبا عراق برای حمله به آمریکا/ابراز نگرانی شدید سازمان ملل از تنش بین ایران و آمریکا

سپهبد سلیمانی و المهندس در یک خودرو کنار هم به شهادت رسیدند. فرمانده نظامی جنبش نجباء در بیانیه‌ای شدیداللحن وعده داد که انتقام خون شهیدان سلیمانی و المهندس را خواهند گرفت.

به گزارش کانال تلگرامی جنبش النجباء، مسئول نظامی این جنبش گفت: «قافله جهادی که این دو شهید بزرگ آن را فرماندهی کردند، با هجرتشان متوقف نخواهد شد، چون هدف آن در راستای زوال پایگاه‌های شوم شما و دست‌نشانده‌ی شما اسرائیل، ثابت خواهد بود».

در این بیانیه آمده است: «خون این دو شهید بزرگ آتشی در دلمان را شعله‌ور کرد که جز با به‌ خاک کشیدن بینی‌تان بر زمین آرام نخواهد گرفت.»

نجباء عراق تأکید کرد: «چگونگی و زمان پاسخ به آمریکا را ما تعیین می‌کنیم و شما جز جهنمی که ما برایتان مهیا می‌کنیم، راهی نخواهید داشت. از این روی، موشک‌ها آماده شده و سلاح‌ها مسلح شده و نیروها در آماده باش به سر می‌برند تا فرمان صادر شود و جهنمی برایتان به پا کنیم که سربازهای اشغالگرتان قبل از دوزخ در آن گداخته شوند».

این جنبش عراقی گفت، زمانی که شهید سلیمانی در میان ما بود، دسیسه‌های شوم شما را ناکام گذاشتیم اما اینک پس از شهادت او زمان از بین بردن فتنه‌گر فرا رسیده است.

النجباء عراق با بیان اینکه خون شهید سردار سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس کابوسی برای آمریکا خواهد بود، خطاب به مقامات این کشور گفت: «شما اشتباه کردید و این اشتباه برایتان گران تمام می‌شود. شما جنگی را انتخاب کردید که انتهای آن به دست شما نیست بلکه آغاز آن پایان شما خواهد بود».

تابناک/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme