https://telegram.me/empireoflies

جریان‌سازی دویچه‌وله به نفع تروریست‌ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دولت‌های استعماری، همواره برای تضعیف کشورهایی که با سیاست‌های آنها همراه نیستند، طرح و نقشه‌های زیادی دارند که در یکی از این نقشه‌ها حمایت از گروه‌های تروریست و تجزیه‌طلب است؛ البته دولت‌های استکباری به خوبی می‌دانند که نمی‌توانند به طور علنی از گروه‌های تروریست و مسلح حمایت کنند، بنابراین معمولاً تحت پوشش عناوین عوام پسند و شیک و رسانه‌ای مانند «دفاع از حقوق بشر»، «دفاع از آزادی بیان» و «دفاع از حقوق اقلیت‌ها» به پیگیری اهداف شومشان می‌پردازند.

در روزهای اخیر شبکه‌های فارسی‌زبان بیگانه از قبیل من و تو و بی‌بی‌سی فارسی در راستای هدفی مشترک در ماه‌های اخیر به حمایت گسترده‌ای از گروه‌های تروریست و تجزیه‌طلب دست زده‌اند و برخلاف موازین بین المللی آزادانه با زیرپاگذاشتن اصول حرفه‌ای رسانه‌ای، بارها اقدام به دعوت از نمایندگان گروه‌های تجزیه‌طلب و تروریست دسته زده‌اند تا جایی که صدای مخاطبین و تحلیل‌گران این شبکه‌ها را نیز در آورده‌اند. (اینجا بخوانید)

دویچه‌وله یکی دیگر از آن دست رسانه‌هایی است که در خطی مشترک با دیگر رسانه‌ها به طور تلویحا به حمایت از این گروهک‌ها پرداخته است.

دویچه‌وله

در این راستا دویچه‌وله فارسی که زیر نظر دولت آلمان فعالیت می‌کند، با انتشار گزارش‌های متعدد سعی در جریان‌سازیبه نفع تروریست‌ها در حوزه فعالیت‌های میدانی دارد.

در یکی از گزارش‌های منتشر شده این سایت با عنوان «افزایش درگیریهای نظامی در کردستان ایران» به نوعی به بزرگ‌نمایی درگیری میان نیروهای نظامی و امنیتی ایران با گروهک‌های تجزیه‌طلب کُرد پرداخت و افزود: درگیریها میان پیشمرگههای حزب دمکرات کردستان ایران و نیروهای سپاه پاسداران در روزهای گذشته ادامه داشته است. برخی مقامهای ایرانی، عربستان و اقلیم کردستان را متهم کرده‌اند.

انتهای پیام/

در این راستا دویچه‌وله فارسی که زیر نظر دولت آلمان فعالیت می‌کند، با انتشار گزارش‌های متعدد سعی در جریان‌سازیبه نفع تروریست‌ها در حوزه فعالیت‌های میدانی دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme