https://telegram.me/empireoflies

جبهه ملی نقش غضنفر اپوزیسیون را دارد

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: برخی از ضد انقلابیون داخل کشور در برنامه ای برای زیر سوال بردن نظارت استصوابی به صورت مجازی صندوق رایی را پیش بینی نموده اند که کسانی که این انتخابات و نظارت شورای نگهبان را قبول ندارند با نام نویسی در این کمپین رای خود را اعلام کنند. و در صورتی که ۵۰۰ رای در تهران کسب کنند بنابراین تایید صلاحیت شده اند!!! و می توانند در انتخابات شرکت کنند .

حشمت طبرزدی دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران که چند سالی در زندان بوده و از کاندیدای انتخابات نیز می باشد از طراحان این کمپین می باشد.

در همین زمینه سایت خود نویس در مطلبی این کمپین را به سخره گرفته و نوشته :”نمی دانم آیا دانش سیاسی این افراد به اندازه هست که بدانند : ” شرایط یک انتخابات را مجری آن تعیین می کند و نه شرکت کننده در آن ” و اینکه ” شرکت کننده مختار است تا این شرایط را بپذیرد و در یکی از مراحل آن بعنوان نامزد و یا رای دهنده ، شرکت کند و یا شرایط را نپذیرفته و در آن شرکت نکند و اگر حس مسئولیت ملی هم داشته باشد ، دیگران را نیز از شرکت در این نمایش منع کند “

نویسنده این مقاله در بخش دیگری از نوشته خود به انتقاد از عملکرد جبهه ملی پرداخته و مشی این جبهه را برخلاف اسمش بر ضد ملت دانسته و اعضای این جبهه را به خیانت به اپوزیسیون متهم نموده. در ادامه این مقاله در خصوص عملکرد جهه ملی و خصوصا حشمت طبرزدی می خوانیم:”تاسف بیشتر نگارنده از شخص آقای طبرزدی است که مدتها بود فکر می کردیم تغییرات بنیادین در افکار ایشان بوجود آمده و با توجه به رنج حبس و مشکلاتی که از نزدیک لمس نموده اند ، نیاز به تغییر اساسی را درک نموده باشند ؛ که ظاهرا تصورمان با این رفتار اشتباه و غیر سیاسی ایشان و مشارکت در  انتخوابات، کاملا اشتباه بوده است !

جبهه ملی

تکرار اشتباه از سوی اعضا و منتسبین به جبهه ناملی امری است که کم کم به آن عادت کرده ایم و شخصا در مذاکرات و جلسات مربوط به تشکیل شورای ملی و دعوت به پیوستن آنان به این مجموعه ، از نزدیک شاهد رفتارهای احساسی ، خصومت های شخصی و در نهایت عملکرد غیر سیاسی و غیر حرفه ای رهبران آنان بخصوص در خارج از کشور بودم .

ولیکن از آنجایی که آقای طبرزدی با برخی رهبران اپوزیسیون ارتباط تنگاتنگ داشته و نقش مشاور را برای آنان ایفا می کند و بازتاب این تصمیم اخیر ایشان را نیز متاسفانه در سخنان برخی از آنان مشاهده می کنیم ؛ از اپوزیسیون واقعی و برانداز انتظار می رود با هوشیاری تمام ، عملکرد رهبران و نیز گروهها و سازمانها را بخصوص در مقطع زمانی کنونی ، زیر نظر داشته و در آگاهی مردم  بیش از پیش کوشا باشند”

لازم به یاد آوریست که برخی از ضد انقلابیون همیشه اعتقاد دارند که باید تمامی انتخابات ها را تحریم کنند ولی در مقابل برخی اعتقاد به رسوخ در نهاد های قانونی را دارند و معتقدند که از این طریق بهتر می توان به نتیجه دلخواه دست یافت و به نظام اسلامی ضربه وارد نمود.

انتهای پیام /

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme