https://telegram.me/empireoflies

جایزه اسرائیلی حقوق‌ بشر به نسرین ستوده تعلق گرفت!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای گذشته بعد از فتنه های ۸۸،۷۸و ۹۶ از آن جایی که دشمنان این سرزمین در این آشوب ها نتوانستند به اهداف از پیش تعین شده خود دست یابند در فردای اغتشاشات به کشته سازی و خون خواهی از کشته شدگان این حوادث روی آوردند.

در فتنه ۸۸ مسیح علی نژاد از خبرنگاران فراری و همکار سازمان های جاسوسی غربی مسئولیت این پروژه را به عهده داشت ولی در فتنه های ۹۶ و فتنه آبان ۹۸ دستگاههای غربی از وی قطع امید نموده اند و سعی دارند که مسئولیت این پروژه را به گماشتگان داخلی خود بدهند تا مردم را بیشتر درگیر این جریانات کنند.

از جمله تاکتیک هایی که این دستگاههای جاسوسی برای حمایت و شهرت گماشتگان داخلی خود از آن استفاده می کنند اعطای جایزه های حقوق بشری به یان افراد است تا علاوه بر شهرت رسانه ای و تبلیغات ضدایرانی ، به سربازان خود هم جیره و مواجبی داده باشند.

اخیرا به همین مناسبت سازمان بین المللی حقوق بشر کانادا که زیر نظر اردشیر زارع زاده از مجرمان امنیتی سابق در ایران اداره می شود و توسط چند سازمان اسرائیلی حمایت مالی می شود جایزه سالانه خود را به نسرین ستوده وکیل مدافع منافقین و تروریستها که به دلیل اقدامات ضدامنیتی و ضدامنیت ملی در زندان به سر می برد اعطا نموده است.


نازنین افشین جم یکی از چهره های ضدانقلاب مقیم کانادااست که سالهای به عنوان دوست دختر وزیر دفاع کانادا با وی ارتباط داشت و نهایتا در سال ۲۰۱۰ با وی ازدواج نمود و از سال ۲۰۰۲ تا کنون به فعالیت های تبلیغی علیه نظام مشغول است، به نمایندگی از ستوده این جایزه را تحویل گرفت. افشین جم بعد از این که در سال ۲۰۰۲ به عنوان دختر شایسته کانادا معرفی شد مورد توجه ضدانقلاب و سازمان های جاسوسی غربی قرار گرفت و بعد از آن به عنوان مدل در تبلیغات شرکت های غربی مورد استفاده قرار گرفت. بسیاری از ضد انقلاب فراری از ایران با وی ارتباطات خارج از عرف داشته اند. امیر فخر آور و احمد باطبی در بدو ورود به آمریکا با وی مدتها ارتباطات خارج از عرف داشتند.

امیر عباس فخرآور وی را عامل اصلی تحریم ایران و بسته شدن سفارت ایران در کانادا می داند و اقرار می کند که در این پروژه با وی شریک بوده.

اردشیر زارع زاده مدیر سازمان بین المللی حقوق بشر در کانادا مدعی شد که از بین چند کاندید، این جایزه را به نسرین ستوده داده است. وی گفته که ما کاندیداها را تعیین نمی کنیم بلکه “به ما معرفی می کنند”. وی همچین گفت که ما یک سازمان بین المللی هستیم ولی تمرکز ما روی “خاورمیانه” است! البته باید یادآوری نمود که کارکرد این سازمان فقط بر روی ایران است و تنها برای دریافت بودجه های غربی صفت بین المللی را به یدک می کشند.

نازنین افشین جم در کنار رضا پهلوی و فخرآور در سال ۲۰۰۷

انتخاب نسرین ستوده در زندان به عنوان فعال حقوق بشر در زمینه دفاع از حقوق زنان و کودکان نشان دهنده این موضوع است افراد مشهور و صاحب اعتباری همچون شیرین_عبادی به دلیل کهولت سن و اقامت در خارج از کشور در حال از دور خارج شدن هستند و دیگر جذابیتی برای رسانه های و پروپاگاندای غربی ندارند و قرار است نسرین ستوده را جایگزین وی نمایند چرا که با این عمل تمرکز رسانه های را به وی که به دلیل اقدامات مجرمانه در زندان به سر میبرد جلب می کند. به نظر می رسد پروژه جدید حقوق بشری غربی ها با این جایزه از سوی خانواده ستوده کلید خورده باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme