https://telegram.me/empireoflies

جام جهانی فوتبال بهانه دعوای جدید ضدانقلاب شد ! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، جام جهانی فوتبال در شرایطی روز دوازدهم خود را پشت سر می‌گذارد که حضور تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌ها به بهانه‌ای جدید برای درگیری بین عوامل گروه‌های ضدانقلاب تبدیل شده است.

در یکی از موارد، امید دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم با حمله به برخی ضدانقلاب‌ها و عوامل رسانه‌ای شبکه‌های بیگانه، از آنها به سبب استفاده از پرچم جمهوری اسلامی ایران به شدت انتقاد کرد.

این ضدانقلاب سلطنت‌طلب که در یکی از بارهای شهر استکهلم کار می‌کند، با انتشار تصاویر کامبیز حسینی مجری ضدانقلاب برنامه “پولتیک” و فرشید منافی مجری فراری رادیو ایران و مجری کنونی برنامه “رادیو پسفردا” رادیو فردا، آنها را با کلماتی مانند “کرم‌های کثیف” و “حرام لقمه” مورد خطاب قرار داد و با الفاظی تند علیه این عوامل رسانه‌های ضدانقلاب گفت “جام جهانی به مانند بارانی بود که این کرم‌های کثیف را از گنداب‌های تاریکشان بیرون کشید و چهره‌هایشان بر همگان آشکار شد“.

امید-دانا

همچنین امید دانا که داعیه‌دار حمایت از خاندان پهلوی و سینه‌چاک رضا خان میرپنج است، به همراه دوستانش به بسیاری از اپوزسیون مخالف جمهوری اسلامی مانند پان‌ایرانیسم‌ها، سکولارها، جنبش سبزی‌ها و … که به سبب حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، پرچم جمهوری اسلامی را در صفحات شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده بودند حمله و آنها را مزدور جمهوری اسلامی نامیدند!

در ادامه این درگیری گروه‌های مختلف ضدانقلاب، بر سر حضور تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام جهانی فوتبال، بسیاری از حامیان گروه‌های اپوزسیون که با تندترین الفاظ توسط امید دانا و سلطنت‌طلب‌ها مورد حمله قرار گرفته بودند، در پاسخ به صفحات سلطنت‌طلب‌ها حمله کردند و با سخیف‌ترین کلمات از یکدیگر پذیرایی نمودند تا بار دیگر عمق اختلاف بین گروهک‌های ضدانقلاب را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme