https://telegram.me/empireoflies

جاسوس یا شهروند مسئله این است!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرسانه ی وابسته به کاخ سفید در گزارشی بار دیگر برای جاسوسان آمریکایی که آز آن ها با نام شهروند آمریکایی نام می برد مظلوم نمایی کرد.

رسانه های وابسته به غرب و جیره خوار غربی همواره با استفاده از ویژگی هایی همچون ملیت، دین و شغل یک فرد به سیاه نمایی می پردازند و بدین منظور فقط با چنین ویژگی هایی فرد مورد نظر را مبرا از هر خظا و جرم و نیز حق به جانب نسبت به هر عملی که فرد مرتکب شده می دانند که این خود نیز تنها برای استفاده ابزاری از فرد برای تخریب نظام جمهوری اسلامی است. بر همین اساس رادیو فردا در گزارش خود به بهانه دستگیری یک جاسوس آمریکایی که رادیو فردا از آن به عنوان شهروند آمرکیایی نام می برد با اجرای کاتوزان و حضور مجری خود به تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب بی اساس می پردازد.

مسلم است اگر افرادی که همواره این رادیوی معاند و دیگر رسانه های وابسته به غرب و آمریکا از آنان دفاع میکنند و بعضا چندین برنامه خود را برای دفاع و بازتاب خبر بازداشت و مجازات آنان در نظر می گیرند، برای افرادی که خود روزانه مرتکب جنایات عظیمی می شوند  جان یک انسان ولو آمریکایی آنقدر برایشان اهمیت ندارد بلکه ماجرای پشت پرده ای وجود دارد  که نشان می دهد این فرد و اطلاعاتش می تواند بسیار برای آنان کارا باشد. گزارش های حقوق بشری و نیز بیانیه های اشخاص مختلف در این زمینه روشنگر بسیار خوبی است که می توان بهآن نگاه کرد اما مورد دیگری که نیز می توان از آن یاد کرد این است که آمریکا که خود را دایعه دار حقوق بشر و آزادی می داند به گزارش اسوشیتدپرس روز گذشته به تحریم ۴۰ شخص حقیقی و حقوقی ایرانی پرداخته و اموال آنان را به جرم موافقت با برنامه موشکی ایران و سابقه ی فعالیت در نظام جهموری اسلامی به هرشکل که بود باشد پرداخته است.

حال سوال اینجاست که آیا فرد یادشده که به این مجازات متهم شده و گرفتار شده آیا شهروند تلقی نمی شود؟ اگر شهروند تلقی می شود پس چرا عکس العمل مدعیان حقوق بشر چنین است و در قبال این افراد چنین می کنند. مسلم است که شیپور بزرگ آمریکا در حمایت و تشکیل رسانه هایی که به اخبار کذب بپردازند و به نحوی تبلیغ برای بی گناهی و حق به جانب بودن آمریکا و غرب و اهدافش بپردازند باعث می شود این رسانه اعمالش پوشیده بماند و هرازچندگاهی  درز یک خبر به بیرون رسواگر آنان گردد.

انتهای پیام/رادیو دیروز

رسانه ی وابسته به کاخ سفید در گزارشی بار دیگر برای جاسوسان آمریکایی که آز آن ها با نام شهروند آمریکایی نام می برد مظلوم نمایی کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme