https://telegram.me/empireoflies

جاسوسی برادر «جیسون رضاییان» در سازمان ملل

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خبر دستگیری جیسیون رضاییان خبرنگار واشنگتن پست که هم اکنون به جرم جاسوسی در زندان به سر می برد، فراز و فرودهای مختلفی را طی کرده است، تا جایی که در ماه اخیر اخباری مبنی بر تبادل وی با عده‌ای از افراد ایرانی که در آمریکا محبوس هستند،مطرح شد.

با این حال آنچه مد نظر است، تیم فعالی است که به بهانه دستگیری این جاسوس اتهاماتی را علیه جمهوری اسامی مطرح می‌نمایند.

یکی از عناصر فعال در این خصوص علی رضاییان، برادر جیسون است که طی روزهای اخیر به بهانه دستگیری برادرش در شورای حقوق بشر سازمان ملل به واسطه لابی آمریکایی ها حضور پیدا کرده و اظهاراتی مطرح نموده است.

5B06FD03-487C-4E9D-9D17-042E1B018050 mw1024 s n

گفتنی است وی در حاشیه حضور در نشست عمومی مقر اروپایی سازمان ملل، همچون برادرش به اقداماتی که گمانه از جاسوسی و عقده‌گشایی نسبت به افراد و سمن‌های ایرانی حاضر در سی‌امین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل داشت، را صورت داده است.

علی رضاییان

علی رضاییان در راهروی مقر سازمان ملل

از سوی دیگر علی رضاییان ارتباط تنگاتنگی با عناصر دیگر ضد انقلاب از جمله منافقین و بهائیت از خود به نمایش گذاشت و مشخص به نظر می‌رسد که به بهانه دستگیری برادر جاسوسش، قصد حضوری ساختاری در میان چنین گروه هایی را دارد.

در انتهای این گزارش باید به برادر جاسوس نفوذی وابسطه به سازمان سیا این پیام را داد که، اگر جیسون جاسوس خوبی بود، هیچگاه دستگیر نمی شد، پس شما هم به دنبال جاسوسی و تهیه محتوا برای آمریکایی‌ها نباشید، چرا که حفره‌های نفوذ در جمهوری اسلامی به سادگی نمایان می‌شود.

انتهای پیام/دیده‌بان

از سوی دیگر علی رضاییان ارتباط تنگاتنگی با عناصر دیگر ضد انقلاب از جمله منافقین و بهائیت از خود به نمایش گذاشت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme