https://telegram.me/empireoflies

ثبت نام دانشجویان در گروه استشهادی فلسطین

به گزارش «امپراتوری دروغ»، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه‌ای اعلام کرد که تمام دانشجویان می‌توانند در گروه‌های استشهادی فلسطین ثبت نام کنند.

به گزارس ایسنا، متن این نامه‌ به شرح زیر است:

همه مؤمنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع از زنان و کودکان و مردم بی دفاع غزه‌اند، و هر کس در این دفاع مشروع و مقدس کشته شود شهید است. فرزندان راستین انقلاب در دانشگاه‌های کشور، از روی تکلیف شرعی خود، اعتراضات خود را به این فاجعه هولناک اعلام می نمایند.

دانشجویان ضمن اعتراض به سکوت سران عرب، آمادگی خود را به منظور شرکت در یگان های استشهادی اعلام می نمایند. از دانشجویان سراسر کشور برای اعزام به سرزمین‌های اشغالی برای نبرد با رژیم صهیونیستی، در یگان‌های استشهادی فلسطین ثبت‌نام به عمل می‌آید.

به فرموده رهبر انقلاب اسلامی، موضع جمهوری اسلامی ایران حمایت از هر حرکت ضدصهیونیستی است. مسلمانان باید تمام منافع صهیونیست ها و امریکا در جهان را به خطر بیاندازند. هرجا هر ملت و گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه کند، ما پشت سرش هستیم و کمکش میکنیم و هیچ ابائی هم از گفتن این حرف نداریم.

دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت esteshhadi.ir فرم اولیه را تکمیل نمایند.

هم چنین در این سایت امکان کمک رسانی آنلاین به مردم غزه بخصوص در مورد تجهیزات نظامی نیز امکان پذیر است.

جانفشانی و شهادت در راه سرور شهیدان آرزوی جوانان انقلابی است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. باسلام به رهبرمسلمین جهان وبادرودبرشهدای غزه مجروح
    رژیم کودک کش مطوئن باشدنابودی اوبه دست ایران قدرتمندقطعی است،مایک باربایدازاین دنیابرویم وآرزوی هریک ازمامردان ایرانی شهادت درراه اسلام است البته اسلامی که خمینی کبیرپایه گذارآن بوده وسیدعلی خامنه ای نیزتثبیت کننده آن دردنیابوده است،به اسرائیل غاصب میگوییم هرروزاسم تودرجغرافیای خاورمیانه کم رنگ ترمی شودومنتظرباش که به زودی ازصفحه تاریخ خط خواهی خورد.ماامروزه هم باعلم وقلممان میجنگیم وهم باتوپ وتانکمان،اسرائیل به داعش باج میدهدتادرامان باشدولی ماداعش رادرخارج ازمرزهای خودنابودکردیم اسرائیل بدانداربابش آمریکادست وپامیزندکه باایران تعامل کندتاامنیت وحتی موجودیتش دردنیااحفظ شود
    زنده بادایران قدرتمند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme