https://telegram.me/empireoflies
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از ثبت‌نام ۳ میلیون و ۲۸۰ هزار نفر در سامانه سماح و خروج ۳ میلیون و ۲۶۰ هزار نفر از ایران برای اربعین حسینی خبر داد.

ثبت‌نام ۳ میلیون و ۲۸۰ هزار نفر در سامانه سماح/ بازگشت بیش از یک میلیون زائر به ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاحمد محمدی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره آمار ورود و خروج زائران ایرانی از کشور عراق اظهار کرد: از ابتدای محرم تاکنون یک میلیون و ۴۹۱ هزار نفر از زائران به کشور بازگشته‌اند و ۳ میلیون و ۲۶۰ هزار نفر نیز از ایران خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه ۳ میلیون و ۲۸۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت‌نام انجام داده‌ند، تصریح کرد: تا زمانی که امکان سفر برای زیارت اربعین وجود داشته باشد امکان ثبت‌نام در سامانه سماح فراهم است.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی درباره افزایش قیمت خودسرانه برخی از آژانس‌های مسافربری در فروش بلیت گفت: گزارش‌هایی مبنی بر اینکه برخی از آژانس‌ها بلیت‌ها را بالاتر از نرخ مصوب به فروش رساندند ارائه شده که به وزارت راه اعلام کرده‌ایم تا با این دسته از افراد یا آژانس‌ها برخورد لازم را انجام دهند چرا که این امر در حیطه وظایف آنهاست و ستاد مرکزی اربعین بر روان‌سازی و پشتیبانی امور تمرکز دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme