https://telegram.me/empireoflies
شکست‌های پی در پی و تحقیرآمیز تروریست‌های تکفیری، خواب آسوده را از چشم حاکمان آمریکا، عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی به عنوان حامیان اصلی این تروریست‌ها ربوده است.

تکرار یک هشدار؛ رژیم صهیونیستی با دُم شیر بازی نکند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشکست‌های پی در پی و تحقیرآمیز تروریست‌های تکفیری در سوریه از جبهه مقاومت، خواب آسوده را از چشم حاکمان آمریکا، عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی به عنوان حامیان اصلی این تروریست‌ها ربوده است.

 
نتانیاهو
آشِ خفِت و شکست تروریست‌های تکفیری در سوریه، امروز آنقدر شور شده است که کار به درگیری مسلحانه میان گروهک‌های مختلف در استان ادلب واقع در شمال سوریه منجر شده است. این گروهک‌ها امروز در منازعات خود دائما سعی دارند مسئولیت از دست رفتن سرزمین‌هایی را که چند سال پیش غصب کرده بودند، بر گردن هم بیندازند.
تمام پیروزی‌های جبهه مقاومت طی سال‌های گذشته خصوصا ۴ سال اخیر در شرایطی حاصل شده که جمهوری اسلامی ایران با اعزام مستشاران زبده نظامی به سوریه، نقشی کلیدی و محوری را در تعیین راهبرد‌های نظامی مقابله با تروریست‌ها ایفا کرد.

حضور جمهوری اسلامی ایران در سوریه از همان آغاز بحران این کشور، به دعوت دولت قانونی سوریه و رئیس جمهور این کشور صورت گرفته بود، حال آنکه آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و فرانسوی‌ها، بدون مجوز دولت قانونی سوریه، اقدام به تاسیس پایگاه نظامی در سوریه کرده و نظامیان خود را به این کشور گسیل کردند.

«بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در همین زمینه در روز بیستم خردادماه امسال، طی گفت‌وگویی که با روزنامه «میل آن ساندی» داشت، گفت: حضور مستشاران ایرانی در سوریه بنا به دعوت دمشق و کاملا قانونی است، اما حضور نیرو‌های آمریکایی و انگلیسی غیرمشروع و غیرقانونی و حتی تجاوز نظامی محسوب می‌شود.

در چنین شرایطی که آمریکا، عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی تمام کاشته‌های خود در سوریه طی سالیان گذشته را غیرقابل برداشت می‌بینند، آمریکا تصمیم گرفته تا نظامیانش را از سوریه خارج کند؛ تصمیمی که بسیار دیر و از سر اجبار گرفته شد.

 
نتانیاهو
حال که آمریکا تصمیم به خروج نظامیانش از سوریه گرفته، شاهد ادامه دست و پا زدن‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سوریه هستیم؛ «نتانیاهو» هفدهم دی‌ماه امسال بار دیگر مدعی شد که اسرائیل به مقابله با حضور نظامی ایران در سوریه ادامه خواهد داد. او گفت که «ما به اقدام علیه گسترش حضور نظامی ایران در سوریه ادامه می‌دهیم و با هر عاملی که امنیت ما را تضعیف کند، مقابله خواهیم کرد». مَثَل این صحبت‌های نتانیاهو همچون دزدی می‌ماند که وارد خانه‌ای شده، اما به محض اینکه متوجه می‌شود تمام پول‌ها و دسته چک‌ها در گاوصندوق است برای خالی کردن دقّ دل خود لوازم خانه را می‌شکند و از آنجا خارج می‌شود.
 
نتانیاهو
چند روز بعد از این صحبت‌ها بود که سرلشکر پاسدار «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسخ گزافه‌گویی‌های نتانیاهو در خصوص حضور نظامیان ایران در سوریه را داد. او گفت: «هم تمامی مستشاران نظامی و انقلابی و هم تجهیزات و سلاح‌هایی که برای آموزش و توانمند سازی مبارزین مقاومت اسلامی و حمایت از مردم مظلوم سوریه، در این کشور اسلامی داریم را حفظ خواهیم کرد. مطمئن باشید این تهدید مضحک شما را هیچ به حساب نمی‌آوریم؛ بدانید اگر برابر برخی اقدامات مذبوحانه شما صبر پیشه می‌کنیم، حکمتی بزرگ در آن نهفته است.   بی شک شما در آینده‌ای نه چندان دور به مصلحت و صبر انقلابی ما پی خواهید برد.  فقط بدانید که دارید با دم شیر بازی می‌کنید! بترسید از روزی که موشک‌های نقطه زن ایران غرش کنان بر سرتان فرود آید و انتقام همه خون‌های به ناحق ریخته مسلمانان مظلوم منطقه را از شما بگیرد».

با توجه به تَرهات اخیر سرکرده رژیم صهیونیستی، اوضاع میدانی و تحولات ماه‌ها و سال‌های گذشته منطقه و همچنین دست برتری که در مناطق مرزی نزدیک به رژیم صهیونیستی در اختیار نیرو‌های جبهه مقاومت قرار دارد، به نظر می‌رسد که عاقلانه‌ترین، کم دردِسر‌ترین و بی‌سروصدا‌ترین راه پیش روی نتانیاهو، فراموشی ماجرای سوریه و اتفاقات آن باشد. 

انتهای پیام/میزان

شکست‌های پی در پی و تحقیرآمیز تروریست‌های تکفیری، خواب آسوده را از چشم حاکمان آمریکا، عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی به عنوان حامیان اصلی این تروریست‌ها ربوده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme