https://telegram.me/empireoflies

تکرار مواضع ترامپ و نتانیاهو توسط اپوزیسیون آواره

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز که می‌گذرد، بیشتر خیانت عناصر اپوزیسیون هویدا می‌گردد. چند روز پیش ۳۸ نفر از عناصر اپوزیسیون که به کشورهایی اروپایی و آمریکا گریخته‌اند با صدور بیانیه‌ای گفتند که تنها راه باقی مانده مبارزه با حکومت جمهوری‌اسلامی و براندازی آن است. این افراد با حمایت از تحریم‌های آمریکا علیه ایران، در تکرار سخنان نخست‌وزیر رژیم کودک‌کش صهیونیستی گفتند: “تا زمانی که این نظام بر سر کار است، نه تنها امیدی به حل هیچ یک از مشکلات کشور و تحقق هیچ یک از خواسته‌های اساسی و برحق مردم نیست؛ بلکه کشورمان با خروج از بحرانی و ورود به بحرانی دیگر روز‌به‌روز فقیرتر و ضعیف‌تر می‌شود … برای رفع کامل تحریم‌ها و جلوگیری از سقوط هرچه بیشتر ایران، برای بازگشت کشورمان به جایگاه شایستهٔ خود در جهانِ آزاد، برای برابری حقوقی همهٔ شهروندان ایرانی، برای داشتن زندگی‌ای عادی، مانند آنچه همهٔ مردمان جهانِ آزاد دارند، چنان که مردم ایران در جنبش دی‌ماه ۹۶ فریاد زدند، راهی جز کنار زدن هرچه سریع‌تر جمهوری اسلامی نیست؛ وگرنه آینده‌ای هولناک در پیش داریم.”

امضاکنندگان این بیانیه ضمن اعتراف به ناتوانی کشورهای غربی بخصوص آمریکا در سرنگونی حکومت ایران، از مردم کشورمان عاجزانه درخواست کردند که به صف عناصر اپوزیسیون برای مقابله با حکومت بپیوندند. این سخن به خوبی نشان‌دهنده ان است که مردم ایران هیچگاه خود را در صف تعداد معدود عناصر اپوزیسیون داخلی و خارجی قرار نداده‌اند که اکنون از سوی آنها دعوت به مبارزه می‌شوند.

محتوای این نامه‌ خائنانه که به اعتراف برخی از عناصر اپوزیسیون تنها در راستای اهداف اسرائیل و آمریکا است و توسط افرادی مانند «سعید بشیرتاش» (کارشناس شبکه من‌وتو)، «دریا صفایی» (فعال فمینیست)، «مریم فقیه نصیری» (فعال ضددین و حامی رژیم صهیونیستی)، «ایرج مصداقی» (عضو سابق گروهک منافقین)، «کامران ملک مطیعی» (بازیگرِ فراری و روزنامه‌نگار)، «مهدی میرقادری» (سلطنت‌طلب) و چند نفر دیگر امضا شده است که به خوبی نشان دهنده تفاوت ارزشی و اعتقادی بین آنها است. به عبارت دیگر، در بین امضاکنندگان بیانیه مذکور، از یهودیان حامی اسرائیل، بهائیان، سلطنت‌طلب، سکولار-دموکرات‌های تازه به دوران رسیده، تا فمینیست‌ها و طرفداران «ربع پهلوی» حضور دارند.

البته این افراد حرف تازه‌ای نزده‌اند، بلکه چهل سال است که عناصر اپوزیسیون وعده سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی را می‌دهند و از مردم برای مبارزه دعوت می‌کنند، اما ناکام می‌مانند و بعد هم روز از نو و روزی از نو؛ برای گرفتن پول از دولت‌های غربی با وجود اطمینان به شکست باز هم وعده سرنگونی حکومت و بازگشت به ایران می‌دهند. اختلاف اعتقادی و عملی برای از امضاکنندگان بیانیه مذکور هم خود نشان‌دهنده آن است که دستی دیگر مانند دولت آمریکا در پی پیوند انها است و با برگزاری همایش‌ها و صدور بیانیه‌های مشترک در پی آن است که مخالفان حکومت ایران را متحد کند تا شاید از آنها آبی گرم شود. عملکرد هفته‌های اخیر شبکه «صدای امریکا» به‌عنوان تریبون شیطان بزرگ در تلاش برای اتحاد عناصر اپوزیسیون به خوبی نشان‌دهنده ساختگی خودن این اتحادها است.

انتهای متن/

هر روز که می‌گذرد، بیشتر خیانت عناصر اپوزیسیون هویدا می‌گردد. چند روز پیش ۳۸ نفر از عناصر اپوزیسیون که به کشورهایی اروپایی و آمریکا گریخته‌اند با صدور بیانیه‌ای گفتند که تنها راه باقی مانده مبارزه با حکومت جمهوری‌اسلامی و براندازی آن است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme