https://telegram.me/empireoflies

تکرار سخنان ضدایرانی مقامات اسرائیل و سعودی از تریبون «رادیو فردا»

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«رادیو فردا» در طول سالهایی که از فعالیتش می‌گذرد، بارها دشمنی خود با باورها و اعتقادات ملت ایران را نشان داده و از دشمنان ملت ایران حمایت کرده است.

همین چند روز پیش بود که این رادیوی وابسته به دولت آمریکا، با انتشار مطلبی از سخنان «سید حسن نظرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان علیه رژیم آل‌سعود انتقاد کرد و از اقدامات رژیم سعودی به‌طور سربسته حمایت نمود.

«رادیو فردا» که بنا بر وظیفه ذاتی‌اش، همواره از سیاست‌های ضدایرانی دولت‌های آمریکا حمایت می‌کند، این‌بار از سخنان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران پشتیبانی کرد و کشورمان را به حکومت آلمان نازی و هیتلر مقایسه نمود و نوشت: “بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل روز یکشنبه در پیامی ویدئویی به نشست سابان در واشینگتن، جمهوری اسلامی ایران را به دلیل آنچه تهدید به ترور و کشتار یهودیان خواند ، با نازی‌های آلمان مقایسه کرد. آقای نتانیاهو در این ویدئو با اشاره به سخنان ولیعهد عربستان که آیت الله خامنه‌ای را هیتلر جدید در خاورمیانه لقب داده‌بود گفته است باید جلوی اقدامات رهبر ایران را گرفت.”

این رادیوی آمریکایی که توسط عناصر عمدتاً بهائی و آتئیست اداره می‌شود، در ادامه این خبر نوشت: “نخست وزیر اسراییل در این پیام همچنین اعلام کرد اسرائیل اولین کشوری است که در صورت سقوط حکومت آیت الله علی خامنه‌ای ، روابط خود را با ایران از سر خواهد گرفت. آقای نتانیاهو خواستار آن شد تا از فرصت ایجاد شده از سوی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا برای رفع معایب توافق هسته‌ای با ایران استفاده شود …”

«رادیو فردا» در حالی همواره به پوشش سخنان نخست‌وزیر تندروی رژیم صهیونیستی می‌پردازد و به تریبونی برای مقامات اسرائیلی تبدیل شده که تاکنون حتی یک بار سخنان منطقی و صلح‌طلبان و استقلال‌طلبانه مقامات کشورمان را به درستی و بدون‌تحریف پوشش نداده، اما باز هم خود را بی‌طرف معرفی می‌کند و ژست آزادی بیان می‌گیرد.

 

انتهای متن/

«رادیو فردا» در طول سالهایی که از فعالیتش می‌گذرد، بارها دشمنی خود با باورها و اعتقادات ملت ایران را نشان داده و از دشمنان ملت ایران حمایت کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme