https://telegram.me/empireoflies

تکرار سخنان ترامپ توسط مجری معلوم‌الحال

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی ضدایرانی اخیرش، بخشی از سخنانش را به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت و این نهاد انقلابی را به تروریست متهم کرد.

این در حالیست که به اذعان همگان، این سپاه است که علاوه بر نقش‌آفرینی جدی در حفظ ثبات و امنیت در ایران، در جلوگیری از سقوط شهرهای مهمی مانند بغداد، اردبیل، دمشق و … توسط تروریست‌های دست‌نشانده دولت‌های غربی و ارتجاع عرب نقش اساسی داشته است. به عبارت دیگر، سپاه را می‌توانیم بزرگترین نیروی نظامی ضدتروریستی در منطقه و حتی جهان دانست.

سخنان ضدایرانی ترامپ با واکنش تند آحاد ملت ایران با هر نوع فکر و عقیده‌ای شد. اما در این میان، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و جیره‌خواران استکبار جهانی بودند که همسو با رئیس جمهور آمریکا و رژیم صهیونیستی و آل‌سعود، به تخریب سپاه دست زدند. یکی از این افراد «کامبیز حسینی» مجری فراری و شاغل در «رادیو فردا» (ارگان خبری CIA در شرق اروپا) است که در جدیدترین برنامه خود بدون اشاره به جانفشانی و ایثار نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول دوران دفاع مقدس و پس از آن بخصوص محافظت از ایران از صدها کیلومتر دورتر از مرزهای کشور، ادعا کرد که نیروهای سپاه همواره در حال استراحت و بخور و بخواب هستند و کاری نمی‌کنند!

این مجری معلوم‌الحال که در هفته‌های اخیر به تریبونی برای عناصر فرقه ضاله و صهیونیستی بهاییت تبدیل شده، برخلاف سخنان رئیس جمهور کشورمان و همنوا با گروهک تروریستی منافقین مدعی شد که سپاه عامل جنایت و آدم‌کشی در منطقه است در بین مردم ایران محبوب نیست و وجهه خوبی ندارد.

«کامبیز حسینی» با تکرار سخنان عامیانه رسانه‌های لس‌آنجلسی با بیان اینکه سپاه پول کشور را حیف و میل می‌کند، ادعا کرد که سپاه به جای آنکه پول کشور را صرف ساخت مدرسه و زیرساخت برای کشور کند، در عراق و لبنان و سریه خرج می‌کند!

این در حالیست که نیروهای مسلح کشورمان و در راس آنها سپاه، علاوه بر تامین امنیت کشورمان در صدها کیلومتر دورتر از مرزها و جان‌فشانی، در پیشرفت و آبادانی کشورمان نیز نقش بسیاری دارند و نیروهای جهادی بسیجی سالانه ده‌ها مدرسه و مسجد و … در سراسر کشور با کمترین هزینه می‌سازند و به اذعان همگان سپاه در توسعه زیرساخت‎های عمرانی و اقتصادی کشور بخصوص در دوران تحریم‌ها هم نقش مهمی داشته و دارد.

انتهای متن/

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی ضدایرانی اخیرش، بخشی از سخنانش را به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت و این نهاد انقلابی را به تروریست متهم کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme