https://telegram.me/empireoflies

تکرار رسوایی‌های علی‌نژاد این بار اشکش را درآورد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که در سال های اخیر مبالغ فراوانی را از دولت آمریکا برای مبارزه بر علیه حجاب اسلامی گرفته است در چند ماه اخیر با انتقادات فراوانی از طرف هم کیشان خود در خارج کشور مواجه شده که البته به همه این انتقادات با بی اعتنایی برخورد کرده.

وی علاوه بر توهین هایی که به مقدسات و مذهب و امامان معصوم داشته تا کنون دروغ های بسیار زیادی را برای فریب مخاطبان خود در چند سال اخیر بافته که بلافاصله دروغ بودنش کشف شده و وی را هر بار رسواتر کرده است.

در آخرین نمونه از دروغ بافی های این به اصطلاح روزنامه نگار وطن فروش وی ویدئویی از یک فیلم سینمایی را به عنوان حمله ماموران شهرداری به یک دستفروش را منتشر کرده است که نشان می دهد وی در شناخت اوضاع جامعه ایرانی چد بی اطلاع است و بر اساس توهمات و ساخته های ذهنی و شهوانی چند مزدور مثل خودش در داخل کشور برنامه های شیطانی خود را جلو می برد که گه گاه این چنین مفتضح می شود.

البته وی بلافاصله این فیلم را از صفحه خود پاک کرده و فیلم اصلی پشت صحنه را منتشر می کند و بابت این فریب از مخاطبانش عذرخواهی می کند تا مقبولیت شکننده اش بیش از این خدشه دار نشود. و البته اعتراف می کند که در پروژه های خودش نیز شکست خورده است از خفت و خواری که با دست خودش ساخته تا جایی که حتی نزد خانواده اش هم اعتباری ندارد می گوید و اشکش را به نشانه شکست هم نشان مخاطب می دهد. چرا که فکر می کند در زندگی باید همه چیز عیان باشد تا حیا و عفت را از زنان این سرزمین ربود.

امپراتوری دروغ بار ها از روابط نامشروع علی نژاد با مردها متعدد در خارج کشور پرده برداشته است و حتی وی چندی پیش  اعتراف کرد که در ایران هم در دوران نوجوانی و جوانی با مردها روابط نامشروع داشته است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme