https://telegram.me/empireoflies

تکرار ادعاهای دلالِ حقوق‌بشری درباره ایران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شیرین عبادی» یکی از دلالان حقوق‌بشری و حامی فمینیست‌ها و همجنسبازان است که در سالها اخیر بخصوص پس از دریافت جایزه کذایی صلح نوبل، خود را به‌عنوان یکی از مخالفان جمهوری‌اسلامی مطرح کرده است.

این به‌ظاهر فعال حقوق‌بشر، در سالهای اخیر تلاش کرده تا جای ممکن در خلاف جهت باورها و ارزش‌های ملت ایران اقدام کند و برای مثال در این سالهای به‌جای حمایت از جبهه مقاومت و دفاع از ملت‌های مظلوم سوریه، عراق، یمن، لبنان، فلسطین و دیگر ممالک اسلامی، از گروه‌های مسلح و تروریست حاضر در منطقه حمایت از به سردار حاج قاسم سلیمانی توهین کرد.

عبادی در حالی داعیه حمایت از حقوق‌بشر را دارد که در جریان فاجعه منا در سال گذشته (۱۳۹۴) بجای دفاع از هموطننانش و حجاج مظلوم، با سکوتش از ظالم حمایت نمود و سر خود را در برف کرد.

«شیرین عبادی» در سالهای اخیر بارها با مقامات غربی دیدار کرده و خواهان تحریم ملت ایران شده است. وی مدعی شده که فشار به ایران سبب می‌شود به خواسته‌های دولت‌های غربی تن دهد. این عجوزه‌ی خائن حتی یک بار استفاده از راهکار نظامی را راهی برای متوقف کردن پیشرفت‌های جمهوری‌اسلامی در عرصه فناوری‌های هسته‌ای دانست.

این ضدانقلاب که در جایگاه وکالت از بسیاری از اغتشاشگران فتنه ۸۸ حمایت کرده است، چند روز پیش با حضور در نشستی در پارلمان سوییس با حضور برخی از سران گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلحِ غرب کشور، ضمن حمایت از گروه‌های مسلح و وابسته به رژیم آل‌سعود و رژیم صهیونیستی، با تطهیر عملکرد تجزیه‌طلبان و القای وجود تبعیض قومیتی و نژادی در ایران، برای سیاه‌نمایی درباره وضعیت کشورما ادعا کرد: “قومیت‌های ایران همواره تحت ستم بوده‌اند !! …”

وی در سالهای اخیر در بسیاری از موارد ادعاهای گروهک تروریستی منافقین و رژیم صهیونیستی درباره جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرده است.

عبادی که یکی از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون در بین مردم ایران است، دیروز هم در مصاحبه با شبکه دولتی «صدای آمریکا» با تکرار ادعاهایش درباره نقض حقوق‌بشر در ایران و اعتراض به اعدام قاچاق‌چیان سازمان‌دهی‌شده مواد مخدر و متجاوزان به عنف در کشورمان، با وقاحت ابراز کرد که از وضعیت حقوق‌بشری در ایران راضی نیست و باید قوانین حاکم بر ایران بر اساس خواسته او و دولت‌های غربی تغییر کنم و تغییرات اساسی رخ دهد.

گفتنی است، «شیرین عبادی» در حالی خود را فعال حقوق‌بشر و حقوق‌زنان می‌داند که نه‌تنها بانوان، بلکه همسرش هم از دستش در امان نبوده و سابقه کتک‌زدن همسر سابقش را داشته و یکی از دلایل فروپاشی خانواده و طلاقش هم همین بددهنی و بداخلاقی‌اش بوده است.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شیرین عبادی» یکی از دلالان حقوق‌بشری و حامی فمینیست‌ها و همجنسبازان است که در سالها اخیر بخصوص پس از دریافت جایزه کذایی صلح نوبل، خود را به‌عنوان یکی از مخالفان جمهوری‌اسلامی مطرح کرده است. این به‌ظاهر فعال حقوق‌بشر، در سالهای اخیر تلاش کرده تا جای …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme