https://telegram.me/empireoflies

تکاپوی حامیان جاسوس هسته ای برای آزادی وی

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:حمایت از محکومان امنیتی بدون در نظر گرفتن جرم آنها تنها با هدف تحت فشار قرار دادن حکومت اسلامی برای زیر سوال بردن عدالت حکومت اسلامی از شیوه هاییست که رسانه های ضد انقلاب و عوامل وابسته به آنها هر از چند گاهی در خصوص یکی از محکومان امنیتی ، اقتصادی و یا حتی موضوعاتی مثل قتل هیاهوی زیادی را به راه میاندازند تا بتوانند در ذهن ایرانیان و جهانیان نظام اسلامی را ظالم و فاشیست جلوه دهند.

۲۰۱۶-۰۴-۲۳_۱۴-۳۰-۰۴

یکی از حامیان سابق مجاهدین خلق در خصوص این شیوه ضد انقلاب در حمایت از زندانیان امنیتی و جاسوسان سرویس های بیگانه می گوید:”هرگاه دیدید همه حقوق بشری ها و سازمان های جاسوسی خارجی و نهادهای مختلف سیاسی و جهانی روی یک نفر مانور دادند شک نکنید که این شخص منافعی برای آنها داشته است.”

اخیرا فردی در رسانه ها به دلیل جرایمی که سال ها پیش مرتکب شده و در زندان است و ظاهرا به بیماری خاصی نیز مبتلا شده ،مطرح می شود وی جوانیست به نام امید کوکبی که دانشجوی دکتری در یکی از دانشگاه های آمریکا در رشته فیزیک هسته ای می باشد وی چند سال پیش با فریب خوردن از سازمان جاسوسی آمریکا در پی این بود که از طریق برخی پروژه های تحقیقاتی اطلاعات سری پروژه های هسته ای جمهوری اسلامی را به دولت آمریکا منتقل کند.وی پس از دستگیری به ده سال زندان محکوم شد.اخیرا به واسطه بیماری وی افراد و گروه های ضد انقلاب هجمه بالایی را برای آزادی وی راه اندازی نموده اند.

امید کوکبی

حامد صرافپور از فعالین رسانه ای در خصوص وی می نویسد:”امید کوکبی پرفسور کل جهان هم بوده باشد و بزرگترین نابغه کل تاریخ بشریت هم بوده باشد تردید نمی کنم که بخاطر این مزخرفات که به اسم او می گویند دستگیر نشده است. هیچ احدی را به جرم عدم همکاری علمی دستگیر نمی کنند. اساسا هیچ کسی که معتقد نباشد را در بخش های حساس بکار نمی گیرند. این شخص یا جاسوس بوده و یا اطلاعاتی را خارج می کرده و یا ارتباطی با سازمان های اطلاعاتی داشته و یا در صدد انجام کاری در ایران بوده است. حالا هرکسی می خواهد دیدگاه دیگری داشته باشد برای خودش محترم است. این دیدگاه من است با همه تجاربی که از این گونه بازی های سیاسی دارم.”

البته گفته شده  کوکبی از اهالی گنبد کاووس می باشد و احتمالا از پیروان اهل سنت نیز باید باشد که این دو مساله یعنی تعلق به قومیت و مذهبی اقلیتی می تواند خود به خود صدای بسیاری از معاندین نظام را به بهانه ظلم به ترکمن ها و اهل سنت در آورد و در حال حاضر نیز اعتراضاتی از این دست نیز در فضای رسانه ها دیده می شود و وی را به یک زندانی قومی مذهبی تبدیل کرده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. سلام از کجا معلوم که ایشان قصد جاسوسی را داشته . چه سند و مدرکی در دست است. چرا مشخص نمی شود . بهتان زدن به یک انسان بخصوص نخبه گناه بزرگ و نابخشودنی می باشد.به نظر می رسد سایت شما نیز جزو رسانه هایی است که در پس پرده امپراطوری دروغ جای گرفته است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme