https://telegram.me/empireoflies
توییتر به عنوان یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان، میزبان بالغ بر یک میلیارد کاربر فعال در کشور‌های مختلف جهان بوده است.

توییتر مختل شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاختلال توییتر در بامداد امروز، چهارشنبه، موجب شد بسیاری از کاربران نتوانند وارد حساب کاربری شخصی خود شده و کار‌های موردنظرشان را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، توییتر به عنوان یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان، میزبان بالغ بر یک میلیارد کاربر فعال در کشور‌های مختلف جهان بوده است.

این شبکه اجتماعی از بامداد امروز، چهارشنبه، در بسیاری از نقاط جهان با اختلالات گسترده‌ای مواجه شد به گونه‌ای که دسترسی بسیاری از کاربران و امکان ورود آن‌ها به حساب کاربری و همچنین ورود به سایت‌های twitter و Tweetdeck با محدودیت مواجه شده است.

حساب کاربری رسمی توییتر در این خصوص نوشت: ما هم‌اکنون از موضوع از دسترس خارج شدن twitter و Tweetdeck باخبر و مطلع بوده و در حال برطرف کردن مشکل مربوطه و بازگشت به حالت عادی هستیم.

بر اساس گزارشی که در وب سایت engadget آمده است، این اختلالات گسترده در توییتر بیشتر در بخش‌های شرقی ایالات متحده آمریکا همچون نیویورگ و واشنگتن، اغلب کشور‌های اروپایی و شمال آن در منطقه اسکاندیناوی کاربران را با مشکل مواجه کرده است.

انتهای پیام/تابناک

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme