https://telegram.me/empireoflies
یکی از مدیران شبکه جم در واکنش به سخنان پرویز پرستویی، وی را فردی ناآگاه و فاقد درک درست و کج فهم دانست.

توهین یکی از مدیران ارشد شبکه جم به پرویز پرستویی+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از مدیران شبکه جم در واکنش به سخنان پرویز پرستویی، وی را فردی ناآگاه و فاقد درک درست و کج فهم دانست.

سریال های ماهواره‌ای باعث الگوبرداری و همانند‌سازی در بیننده به خصوص نوجوان شده به طوری که با مشاهده شخصیت، کاراکتر را در خود درونی کرده و به انجام و تقلید از رفتار و حرکات او می‌پردازد و در بیشتر مواقع موجب بلوغ زودرس در کودک و نوجوان خانوادها می‌شود.

شبکه جم بخاطر پخش سریال ها و فیلم هایی با مضامین خیانت و تجاوز در بین مردم به یکی از عوامل ترویج مطالب ضدفرهنگی و دینی معروف است چندی پیش پرویز پرستویی که یکی از پر افتخارترین بازیگران ایرانی است در جشن اختتامیه سریال شهرزاد در راستای اثرات سوء و مخربی که این شبکه روی خانواده ها گذاشته است، گفته بود: “مدت‌ها بود که من به عنوان یکی از اعضای کوچک سینما و هنر شرمم می‌شد که این سریال های شبکه جم در خانواده ها نفوذ کرده و ریشه خانواده های ایرانی را دارد، می خشکاند .”

دانلود

 

حال یکی از مدیران شبکه جم، در واکنش به سخنان پرویز پرستوی علیه شبکه جم، در حساب فیس بوک خود، طی اظهاراتی توهین آمیز، این هنرمند را فردی ناآگاه و فاقد درک درست و کج فهم دانست.

 

 

مدیر شبکه جم (هادی کریمیان) پا را از این فراتر گذاشته و برای توجیه عملکرد ضدفرهنگی سریال های شبکه جم، مردم ایران را نیز به عدم درک عمیق متهم می کند و می گوید: اگر مردم از کاراکتر فیلم تقلید می کنند، اشتباه از خود آنها است.

گفتنی است محمد کریمیان (برادر مدیر شبکه جم) که در گذشته خود از مدیران این مجموعه بوده ولی با بروز اختلافات از این شبکه جدا شده است، در سخنانی با اشاره به اثرات مخرب و خانمانسوز سریال های تلویزیون جم گفته است: ” اکثر محتوای سریال های جم درباره خیانت یا درباره روابط است. “

دانلود

 

ناگفته نماند توهین کردن مدیران شبکه جم به هنرمندان و مردم ایران تازگی ندارد. چندی پیش نیز یکی از مجریان این شبکه از مردم ایران با عبارت ” مشتی زبان نفهم و پوفیوز ” یاد می کند.

انتهای پیام/جام نیوز

یکی از مدیران شبکه جم در واکنش به سخنان پرویز پرستویی، وی را فردی ناآگاه و فاقد درک درست و کج فهم دانست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme