https://telegram.me/empireoflies

توهین و فریاد؛ پاسخ پمپئو به خبرنگار ان‌پی‌آر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ماری لوئیس کری، خبرنگار رادیو ملی آمریکا در گفتگو با وزیر خارجه آمریکا از او درباره ماجرای اوکراین و اتهاماتی که به رئیس جمهور آمریکا وارد شده و باعث برپایی جلسات استیضاح گردیده، می‌پرسد. پمپئو در پاسخ تلاش می‌کند بحث را منحرف کند و به خبرنگار می‌گوید قصد ندارد درباره اوکراین صحبت کند.

اما اصرار لوئیس کری باعث می‌شود پمپئو پس از چندین بار فرار کردن از پاسخ، بالاخره گفتگو را بدون پاسخ به سوالات در خصوص اوکراین پایان دهد.

اما ظاهرا این پایان ماجرا نبوده است. آنطور که ماری لوئیس کلی روایت می‌کند پمپئو بعد از مصاحبه او را به دفتر وزیر خارجه می‌خواند.

لوئیس کری در ادامه می‌نویسد: «از من خواستند بدون ضبط و تنها به اتاق پمپئو بروم. او در اتاق بسیار عصبانی بود و تقریبا اندازه زمان کل مصاحبه سر من داد کشید. او کاملا از اینکه درباره اوکراین از او پرسیده بودم، عصبانی بود.»

این خبرنگار رادیو ملی آمریکا در ادامه می‌گوید: «پمپئو دائما فحاشی می‌کرد و می‌گفت: فکر می‌کنی اوکراین برای مردم آمریکا چه اهمیتی دارد؟ هیچ.»

در ادامه پمپئو از کری می‌پرسد اصلا می‌دانی اوکراین کجای نقشه جهان است؟ وقتی کری پاسخ مثبت می‌دهد، وزیر خارجه آمریکا از همکارانش می‌خواهد یک نقشه جهان بدون اینکه نام کشورها روی آن نوشته شده باشد را برایش بیاورند. کری لوئیس در ادامه می‌نویسد: «پمپئو از من خواست اوکراین را در نقشه نشانش دهم. وقتی توانستم این کار را بکنم، با عصبانیت نقشه را کنار گذاشت و گفت: «این رفتارت را به اطلاع مدیرانت خواهم رساند.»

بعد از انتشار مکالمه عجیب پمپئو با خبرنگار رادیو ان پی آر، وزیر خارجه آمریکا در یک بیانیه تند، شدیدا از آنچه رفتار غیرحرفه‌ای لوئیس کری می‌خواند، انتقاد کرده و او را به دروغگویی متهم کرده است.

در این بیانیه پمپئو همچنین تاکید کرده، قرار نبوده صحبت‌هایی که با خانم خبرنگار در اتاق وزیر رد و بدل شده، رسانه‌ای شود.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «ماری لوئیس کلی خبرنگار ان‌پی‌آر دو بار به من دروغ گفت. نخست پیش از گفتگو و در خصوص سوالات و دیگری بعد از آن و البته رسانه‌ای کردن صحبت‌هایی که قرار نبود رسانه‌ای شوند. شرم‌آور است که این خبرنگار اصول ابتدایی روزنامه‌نگاری را رعایت نمی‌کند.»

 

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ماری لوئیس کری، خبرنگار رادیو ملی آمریکا در گفتگو با وزیر خارجه آمریکا از او درباره ماجرای اوکراین و اتهاماتی که به رئیس جمهور آمریکا وارد شده و باعث برپایی جلسات استیضاح گردیده، می‌پرسد. پمپئو در پاسخ تلاش می‌کند بحث را منحرف کند و به خبرنگار می‌گوید …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme