https://telegram.me/empireoflies

توهین و تمسخر تیم ملی ایران توسط خبرنگار BBC فارسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  بازی جانانه تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل قهرمان جهان و اروپا موجب شد تا سیلی از غرور و شادمانی در میان طیف های مختلف مردم به وجود بیاید چرا که قدرت واقعی و عصاره تلاش یک ملت را در مقابل قهرمانان خود خوانده دنیا به نمایش گذاشت و نشان داد که ایرانیان اگر بخواهند تا یک قدمی پیروزی هم خواهند رفت و اگر پیروزی ظاهری برایش مقدور نباشد ولی با قدرت خود جهانی را انگشت به دهان می گذارند.

اما خائنین به ایران و ایرانی همواره در هر فرصتی روح پلید خود را به نمایش می گذارند و تلاش دارند از این راه ضد ملی بودن خود و رسانه مطبوع خود را به نمایش بگذارند.

یکی از این خائنین مهرداد فرهمند خبرنگار بی بی سی فارسی است که در زندگی اش یک ازدواج سازمانی داشته که بعد مدت کوتاهی به طلاق منجر شده.

وی که به گفته خودش در فوتبال هیچ تخصصی ندارد و از آن جایی که خود را در هر موضوعی صاحب نظر می داند در جریان بازی دیشب ایران و اسپانیا با لودگی و وطن فروشی به تمسخر تیم ملی ایران می پرداخت و با وجودی که مخاطبانش که از طیف های مختلف بودند وی را زا این کار نهی می کردند ولی مرتب تا ساعت های بعد بازی به تمسخر تیم ملی و بازیکنانش اهتمام داشت.

این نوع از کار رسانه ای دقیقا از طرف مدیران شبکه بی بی سی به افرادی مثل فرهمند که نوکر حلقه به گوش آنها هستند ابلاغ می شود و از آنجایی که بی بی سی فارسی بارها در مواضع و سیاست هایش نشان داده که در صدد لطمه زدن به منافع ملی ایرانیان است نباید در این فقره از کارکنان مزید بگیرش انتظار داشته باشیم که حامی تیم ملی ایران باشند.

مشابه این افراد که خود را در فضای مجازی برانداز می نامند این روز ها از فرصت بازی های تیم ملی استفاده می کنند و خود را این گونه ضد ملت ایران جلوه میدهند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme