https://telegram.me/empireoflies

توهین وقیحانه نوری‌زاد به امام علی(ع)

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، «تبرعه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در پرونده دارد، این بار به امام علی(ع) توهین کرد.

نوری‌زاد که پیشتر گفته بود “گاوپرستان که جای خود دارند، شما بگو شیطان‌پرستان. که من برای یک شیطان‌پرست نیز احترام قائلم” ، این بار با ارسال نامه ای به امام علی(ع)، ایشان را به علاقه به جنگ و خونریزی متهم کرد و آرزو نمود که ایکاش هیچگاه در اسلام مفاهیمی مانند جهاد و جنگ در راه خدا وجود نداشت!

این اپوزیسیون ساکن داخل کشور که در سالهای اخیر دچار انحرافات عقیدتی عمیقی شده، در ادامه همچون عناصر وهابی و تکفیری گفت: “من آن دوران ۲۵ ساله سکوتت را بیشتر دوست دارم و مشاوره دادن به رقبایت را بیشتر از حکومت کردنت را دوست دارم. تو با جنگهای پیاپی خانواده های زیادی را عزادار کردی … جنگهایی که برای باقی ماندن خودت در قدرت و مسند خلافت بود …”

نوری‌زاد در حالی طی سالهای اخیر با سوءاستفاده از آزادی بیان موجود در کشور، بارها به مقدسات ملت مسلمان ایران توهین و جسارت کرده و در ردیف افرادی مانند «شاهین نجفی» خواننده ضددین و مُرتد قرار گرفته است، اما متاسفانه کمترین واکنش به او انجام نمیشود و کسی یا دستگاهی با او برخورد نمیکند.

وی به مقامات ارشد جمهوری اسلامی هم توهین نمود و آنها را جنایتکار نامید.

گفتنی است، «محمد نوری‌زاد» که در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ جزء نیروهای حزب‌اللهی و از اعضای گروه «روایت فتح» شهید آوینی و سرمقاله‌نویس روزنامه‌هایی مانند کیهان بود، پس از انتخابات سال ۸۸ و در جریان فتنه به اپوزسیون جمهوری اسلامی‌تبدیل شد و از سران فتنه ۸۸ و اغتشاشگران حمایت کرد و در باتلاق باخلاقی و بیدینی غرق شد.

نوری‌زاد گویا دوباره قصد کرده تا خود را به سوژه رسانه‌های ضدانقلاب و اپوزسیون تبدیل کرده و از این راه هوادارانی برای خود جمع نماید، در حالی که مانند موارد گذشته نه مردم و نه حتی اپوزسیون داخل کشور به وی توجهی نمی‌کنند و او بار دیگر ناکام می‌ماند.

وی اکنون در بین نیروهای انقلابی و ضدانقلاب همانند «چوب دو سر نجس» شده است. هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد نوری‌زاد تردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزیسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی می‌خواهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme