https://telegram.me/empireoflies

توهین وقیحانه علی‎نژاد به امام صادق(ع)؛ درخواست حکم ارتداد از مراجع تقلید

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علی نژاد در سال های اخیر کمپین های زیادی را برای به دست گرفتن افکار عمومی ایرانیان راه اندازی کرده ولی هیچ گاه نتوانسته با تلاش خود به نتیجه مطلوب برسد. وی که در اوایل کار کمپین آزادی های یواشکی با حمایت فنی فیس بوک توانست مخاطبان فیک بسیار زیادی را در فیس بوک جمع آوری نماید بعد ها با رو شدن دستش و مخالفت هایی که از طرف هم کیشانش مبنی بر این که وی برای مطرح کردن و مشهور شدن خودش این کمپین را راه اندازی نموده عطای فیس بوک را به لقایش بخشید و پس از این که کمپین های “بوسه های یواشکی”،”آوازهای ی.اشکی”،”رقص های یواشکی” وی نتوانست کمترین توجهات را به خود جلب نماید در سال های اخیر به فکر کمپین دیگری در فضای اینستاگرام افتاد.

وی از سال گذشته کمپین چهارشنبه های سفید را راه اندازی نمود که از زنان و دختران ایرانی می خواهد در فضای عمومی با پوشیدن شال سفید اعتراض خود را به حجاب اسلامی اابراز کنند یا این که در مجامع عمومی حجاب از سر برگیرند تا این گونه اعتراض خود را اعلام نمایند.

وی در پی هر اعتراض مدنی که به نوعی در جامعه و فضای مجازی افکار عمومی را به خود جلب می کند ورورد پیدا کرده و خود را به عنوان پیشرو ورهبر این اعتراض مدنی مطرح می کند این در حالی است که عموما روشنفکران و حتی غربزده های دنباله روی این گونه رفتارهای اعتراضی علینژاد را مظهر فرصت طلبی و حیله گری می دانند و اعتقاد دارند که وی مهره دستگاه اطلاعاتی ایالات متحده است چرا که وی بارها به زبان خود اعتراف کرده که از دستگاه های دولتی آمریکا برای مبارزه بر علیه اعتقادات و ارزش های اسلامی مبالغی کلان دریافت کرده است.

در بحران اقتصادی که این روزها جامعه ایرانی به دلیل ضعف مدیریتی دستگاه های مسئول با آن مواجه است هر حرکت تحریک کننده ای چه در فضای اقتصادی و چه فضای فرهنگی می تواند مانند بنزینی باشد که بر آتش خشم ملت ریخته می شود البته این تحریکات بیشتر از ناحیه افراد نادان داخل سیستم و با همراهی دشمنان در کمین نشسته داخلی و خارجی صورت می گیرد و لازم است که با قوه عاقله جمعی در میان مدیران بالادستی راهبری شود تا یک معضل نه چندان مهم فرهنگی تبدیل به یک روزنه برای برافروختن خشم مردمی نشود.

پس از این که چند نفر از افرادی که در اینستاگرام از خود فیلم ها و عکس های مبتذل پخش می کردند دستگیر و در سیمای ملی به عنوان افرادی که جامعه را به فساد می کشانند معرفی شدند موجی از اعتراضات به بهانه های مختلف از تحریک افکار عمومی تا محدودیت آزادی های فردی فضای جامعه را فرا گرفت. مسیح علی نژاد هم از این فرصت سوء استفاده نموده و با درخواست از مخاطبان خود برای انتشار فیلم رقاصی هایشان، چند نمونه از فیلم رقاصی زنان را منتشر کرد که در یکی از این فیلم ها زنی در شب شهادت امام صادق (ع) در جلوی مسجدی با نام امام صادق (ع) به رقاصی مشغول است.

این عمل مسیح علی نژاد مصداق کامل دهن کجی و توهین به اعتقادات جمیع مسلمین و به ویژه شیعیان است که ارادت خاصی به امام صادق (ع) به دلیل پایه گذاری مذهب شیعه اثنی عشری دارند.

به همین خاطر از دیروز کمپین های مختلفی در فضای مجازی تشکیل شده که از مراجع عظام تقلید خواسته اند که به دلیل رفتار های ضد اسلامی و مذهب ستیزی این خبرنگار فاحشه وی را مرتد اعلام نمایند تا وی به دست مسلمانان به سزای اعمال خود برسد.

 

تجربه تاریخی نشان داده همان طور که در ماجرای سلمان رشدی وی به دلیل توهین به ائمه اطهار و پیامبر اسلام به ارتداد محکوم شد و پس از آن صدایی از وی شنیده نشد و تاکنون نیز در حصر و زندان خانگی سازمان های  امنیتی انگلستان قرار دارد، اعلام ارتداد این عنصر خائن و اسلام ستیز می تواند به ساکت شدن و پایان پروژه ضد فرهنگی وی منتهی شود.

البته لازم به ذکر است که وی نه تنها بارها به اعتقادات اسلامی توهین کرده چند سال پیش نیز به اتقادات و مقدسات مسیحیان نیز توهین نموده بود.وی دو سال پیش در  صدای آمریکا با تمسخر و توهین به حضرت مسیح(ع) رجعت ایشان را در آخرالزمان که از اعتقادات مشترک بین مسیحیان و مسلمانان است را زیر سوال برد و با نمایشی مضحک در سطح شهر نیویورک سعی کرد که نشان دهد در آمریکا مسیحیان نسبت به توهین به حضرت مسیح تعصبی ندارند و به همین دلیل این افراد نسبت به ایرانیان و مسلمانان برتری دارند.

لازم به یادآوریست حضرت آیت‌الله‌العظمی وحید خراسانی چند سال قبل پس از توهین عده‌ای به حضرت مسیح (ع) خطاب به همه شیعیان فرمودند: «و اما در مورد اهانت به مسیح، فتوای من و هر فقیهی این است که اگر کسی به عیسی بن مریم اهانت بکند مرتد است؛ یعنی به‌مجرد اهانت قتلش واجب است و زنش بر او حرام است و مالش به ورثه‌اش منتقل می‌شود.»

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme