https://telegram.me/empireoflies

توهین همدست بهائیان به آیت الله خزعلی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از افرادی که پس از فتنه ۸۸ به بهانه ضدیت با نظام اسلامی وارد تشکیلات بهائیت شد، شخصی با نام «آتنا فرقدانی» است. وی که دختری ساده از یک خانواده نسبتاً متمول تهرانی است بلافاصله پس از قبول شدن در دانشگاه الزهرا مورد سوء استفاده جریان ضدانقلاب قرار گیرفت.

اشتیاق برای دیده شدن، «آتنا» را بازیچه افراد منحرفی کرد که نه تنها در سیاست بلکه در حوزه اخلاق نیز رفتارهای خلاف عفت از آنان سر می‌زند و این فرد مجبور می شود برای تامین منافع این جریان به خواسته های آنان تن دهد؛ «فرقدانی» یکی از سربازان فتنه ۸۸ است که بواسطه دوستی پدرش با برخی خانواده‌های بهائی کم‌کم به عنصر تبلیغی بهائیت در کشور بدل شده است.

از وقتی که وی با محمد نوری زاد ارتباط گرفته شیب فعالیت های ضد انقلابی وی بیشتر شده تا جایی که وی به پای ثابت تجمعات و فراخوان‌های غیرقانونی سال‌های ۸۹، ۹۲ و ۹۳ ضد انقلاب تبدیل می‌شود. وی به همراه دیگر اعضای بهائی پس از برگزاری جلسات هماهنگی و برنامه‌ریزی در تعدادی از تجمعات غیرقانونی حضور پیدا می‌کند؛ آتنا زمانی در خط ضدانقلاب قدم برمی‌دارد و زمانی دیگر پیگیر اهداف فرقه بهائیت می‌شود.

atena 2

در کنار محمد نوری زاد در تجمعات غیر قانونی جلوی زندان اوین

اخیرا که به دلیل ملاقات یکی از آقازاده ها با رهبران بهائیت حمله به بهائیان شدت و حدت بیشتری در ایران گرفته این فرقه ضاله قصد دارد به نوعی این حملات را پاسخ دهد به عنصر مجیزه گوی خود یعنی آتنا فرقدانی که اخیرا با عفو نظام اسلامی از زندان آزاد شده دستور داده تا پروژه ای دیگر را راه اندازی نماید و از هنر نقاشی خود برای خدمت به اهداف سیاسی این فرقه ضاله بهره گیرد و با انتشار کاریکاتوری ضد ارزشی در راستای اصول براندازانه بهائیان قدم بردارد .

 آتنا که دوستانش او را با نام «آتی بادبادک» می شناسند در همین راستا به نشانه اعتراض به اخراج وی از دانشگاه الزهرا که به دلیل فعالیت های وی بر علیه نظام صورت گرفته است کاریکاتوری از آیت الله خزعلی و دختر وی و رئیس دانشگاه الزهرا منتشر کرده که در آن به شکلی رکیک به آیت الله خزعلی و دختر وی توهین شده است.

آتنا فرقدانی

کاریکاتور جدید فرقدانی که به آیت الله خزعلی توهین نموده است

لازم به یاد آوریست که آتنا فرقدانی در شهریور ۱۳۹۳ به دلیل اهانت به نمایندگان مجلس از طریق طراحی یک کاریکاتور  توسط ماموران انتظامی دستگیر و بازداشت شد. چندی بعد به قید وثیقه آزاد شد اما همچنان به رفتارهای غیرقانونی خود ادامه داد. به عنوان مثال می توان به شرکت در تجمعاتی که «محمد نوری زاد» در مقابل زندان اوین ترتیب داده بود، اشاره کرد. ارتباط آتنا فرقدانی با عناصر فتنه ۸۸ در نهایت منجر به آن شد که وی در مهرماه ۱۳۹۳ به دلیل اقدام علیه امنیت ملی و همچنین تجمع و تبانی با ضدانقلاب و توهین به مقام های ارشد نظام ج.ا.ا  و تبلیغ فرقه بهائیت دستگیر و روانه زندان شد و چند ماه پیش با عفو نظام اسلامی از زندان آزاد شد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme