https://telegram.me/empireoflies

توهین نوچه «ربع پهلوی» به ایران

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فرشگرد» گروهی تازه تاسیس توسط عناصر اپوزیسیون است که بیانیه اعلام موجودیت خود را روز ۲۶ شهریورماه امسال منتشر کرد و با وجود کمتر شناخته شده بودن فعالان حامی این تشکل، خیلی سریع درهای رسانه‌های خارج کشور به روی آنها گشوده شد؛ از بی‌بی‌سی فارسی گرفته تا شبکه «من‌و تو» و «صدای امریکا». از چند ماه پیش نیز برخی عناصر اپوزیسیون از فعالیت‌هایی در بین مخالفان جمهوری‌اسلامی در راستای منافع رژیم اسرائیل خبر داده بودند.

یکی از اعضای تشکل جدید عناصر اپوزیسیون که تاکنون تنها در حد صدور بیانیه فعالیت داشته‌اند، فردی به نام «دامون گلریز» است که خود را از نزدیکان «ربع پهلوی» نیز می‌داند و در چند ماه اخیر به طور مکرر به‌عنوان کارشناس در شبکه‌هایی مانند بی‌بی‌سی و من‌وتو حاضر می‌شود.

نکته بسیار مهم در ارتباط با اعضای گروهک موسوم به فرشگرد، صهیونیست و ضدایرانی بودن این جماعت است که در پوشش ایرانگرایی پا به میدان گذاشته‌اند تا به دشمنان ایران برای ویرانی ایران کمک کنند. «دامون گلریز» تاکنون بارها علیه ایران سخن گفته و از تحریم کشورمان توسط دولتهای استعمارگر بخصوص آمریکا حمایت کرده است. وی که صراحتاً از رژیم صهیونیستی حمایت کرده، حتی در سالهای اخیر سابقه چند مورد سفر مخفیانه و آشکار به سرزمین‌های اشغالی را دارد.

این نوچه «ربع پهلوی» آنقدر با ایران و ایرانی‌ها مشکل و کینه دارد که در بسیاری از مطالب و سخنانش، نام کشورمان را همچون عناصر تجزیه‌طلب برای تمسخر به‌صورت «عیران» می‌نویسد و در سخن و عمل، بیشتر خود را یک آمریکایی می‌داند.

«دامون گلریز» به‌عنوان یکی دیگر از افراد ارتجاعی و واپسگرایی که هنوز در فکر بازگرداندن حکومت پهلوی است، چندی پیش با حضور در شبکه بی‌بی‌سی به همراه «مهدی جلالی تهرانی»، وقتی او از دریافت پول از کشورهای غربی توسط اپوزیسیون حمایت کرد، به میان سخن جلالی پرید و از او خواست تا این موضوع را وسط برنامه تلویزیونی مطرح نکند و آن را به جلسات خصوص موکول نماید.

به راستی این است واقعیت و ذات اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی که به قول «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد، ۹۹ درصدشان نان‌خور کشورهای غربی هستند و اصلا دلسوز مردم ایران نیستند.

 

انتهای متن/

«فرشگرد» گروهی تازه تاسیس توسط عناصر اپوزیسیون است که بیانیه اعلام موجودیت خود را روز ۲۶ شهریورماه امسال منتشر کرد و با وجود کمتر شناخته شده بودن فعالان حامی این تشکل، خیلی سریع درهای رسانه‌های خارج کشور به روی آنها گشوده شد؛ از بی‌بی‌سی فارسی گرفته تا شبکه «من‌و تو» و «صدای امریکا». از چند ماه پیش نیز برخی عناصر اپوزیسیون از فعالیت‌هایی در بین مخالفان جمهوری‌اسلامی در راستای منافع رژیم اسرائیل خبر داده بودند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.6 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. جالب اینه که این مردک گلریزو مدرس دانشگاه معرفی میکنند
    خدا شاهده از اینکه امثال گلریز درباره ایران اظهارنظر میکنند عصبی میشم خونم به جوش میاد.مشکلات ما مثل یک مسئله خانوادگیه به شخص یا دولتی ربطی نداره.غرورمن که اجازه نمیده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme