https://telegram.me/empireoflies

توهین نوری‌زاد: ملت ایران خرافه‌پرست و بی‌خرد هستند!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در میان بسیاری از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون فراری و داخل کشور، برخی افراد هستند که نه مورد اقبال اپوزیسیون خارج‌نشین قرار می‌گیرند و نه حامیان نظام اسلامی. افرادی مانند «محمد نوری‌زاد» از این دسته افرادند که از اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی آنها را مزدور و نفوذی نظام اسلامی می‌داند و از سویی دیگر به‌سبب فعالیت‌های غیرقانونی و ساختارشکنانه در ایران، به برخورد حکومت مواجه می‌شوند. حقیقتاً که قلب «چوب دو سر نجس» برازنده نوری‌زاد است؛ افرادی از این طرف رانده و از آن طرف وامانده.

حال، در روزهای اخیر نوری‌زاد برای آنکه بار دیگر خود را به مخالفان جمهوری‌اسلامی عرضه کند، با یکی از برنامه‌های «رادیو فردا» و شخص «صادق صبا» مدیر سابق شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» و همکار کنونی «رادیو فردا» گفت‌وگو کرد و همچون روال سالهای اخیرش، بار دیگر به جمهوری‌اسلامی حمله کرد.

«محمد نوری‌زاد» در حالی که در تهران حضور دارد، در مصاحبه با «رادیو فردا» (ارگان رسانه‌ای سازمان سیا در شرق اروپا) به سیاه‌نمایی درباره جامعه ایران پرداخت. او نبود ادب، خرد، احترام، لبخند و انصاف را از کمبودهای مردم ایران دانست و گفت: “ما به طور تاریخی مردمی بی‌ادب هستیم. آمریکایی‌ها کلاً ۱۰-۱۵ تا فحش دارند، اما در ایران بالای ۳۰۰ فحش وجود دارد، یعنی ایرانی‌ها بی‌ادب‌تر از آمریکایی‌ها هستند. اوج شیوع فحاشی در ایران مربوط به دوران قاجار است که در دوره جمهوری‌اسلامی بدتر شده است …”

نوری‌زاد با توهین به اعتقادات مذهبی ملت ایران، ادعا کرد: “در جامعه ما بی‌خردی بسیار زیاد است. برای حرم‌ها گلدسته و گنبد می‌سازند و می‌برند عراق نصب می‌کنند و پول می‌دهند تا کشورهای دیگر صاحب توریست شوند و خودمان برای آنها توریست می‌فرستیم. رژیم (جمهوری‌اسلامی) برای بی‌خردی مردم هزینه می‌کند. در ماه محرم و صفر در هر طرف شهر بسیجی‌ها نذری پخش می‌کنند و مردم گرسته هم صف می‌ایستند …”

این انقلابی‌نمای سابق و اپوزیسیون امروز، بدون اشاره به جنایت‌های آمریکا در حق ملت ایران و کشورهای اسلامی و غیراسلامی در طول قرن اخیر، گفت: “جمهوری‌اسلامی شعار «مرگ بر آمریکا» را در بین مردم رواج داده که نشان عصبیت، خشونت‌طلبی و بی‌خردی مردم ایران است و تمام مراجع دینی بر بی‌خردی مردم سوار هستند …”

نوری‌زاد با انتقاد از برگزاری مراسم‌های مذهبی در ایران، مدعی شد که جمهوری‌اسلامی به‌دنبال برپایی عزاداری و مناسبت‌های مذهبی در کشور است تا مردم را گرفتار کند و افزود: “در دو ماه محرم و صفر کسی نمی‌تواند مراسم عروسی و جشن و شادی برپا کند و همه چیز تعطیل است و همه جا سیاه است و حکومت و تشیع مردم را مسیبت‌زده می‌کند تا بتواند کاسبی کند …”

«محمد نوری‌زاد» در پایان توهین به ملت ایران، با بیان اینکه مردم ایران کم‌انصاف و بی‌انصاف هستند و ادعا کرد: “در روحانیت ذره‌ای درستی وجود ندارد و مردم هم از آنها یاد گرفته‌اند و مردم ایران خرافه‌پرست و خرافه‌ساز هستند …”

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در میان بسیاری از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون فراری و داخل کشور، برخی افراد هستند که نه مورد اقبال اپوزیسیون خارج‌نشین قرار می‌گیرند و نه حامیان نظام اسلامی. افرادی مانند «محمد نوری‌زاد» از این دسته افرادند که از اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی آنها را مزدور و نفوذی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme