https://telegram.me/empireoflies

توهین نوری‌زاد به ملت ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» که روزی خود را انقلابی دوآتشه می‌دانست، پس از فتنه ۸۸ انحرافش به جایی رسید که بسیاری از اعتقادات گذشته خود را نفی کرد. وی سابقه او اعمال و سخنان شاذی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، «تبرئه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و بسیاری دیگر از اینگونه سخنان به‌چشم می‌خورد.

نوری‌زاد در ماه‌های اخیر انحراف عقیدتی و دینی خود را هم بیشتر نشان داد و علناً به امام حسین(ع) و حضرت امیرالمومنین علی(ع) نیز جسارت نمود.

وی که در سالهای اخیر از هر روشی برای نافرمانی مدنی و ایجاد ناآرامی در کشور استفاده نموده و نهایت سوءاستفاده را از آزادی موجود در کشور برده، این‌بار رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس ملت ایران و در واقع ملت مسلمان ایران را هدف گرفت.

نوری‌زاد که در دوران دفاع مقدس یکی از همراهان «شهید مرتضی آوینی» و از سازندگان برنامه مستند «روایت فتح» بود و بعدها از نویسندگان روزنامه‌های انقلابی به شمار می‌رفت، در این سالها دچار آنچنان انحراف و دگرگونی شده که در آخرین نمونه دیروز (۵ آبان ۱۳۹۵) با انتشار فایل صوتی از خود، دوران هشت ساله دفاع مقدس ملت مسلمان ایران را «جنگ ابلهانه» نامید که نباید انجام می‌شد!

«محمد نوری‌زاد» که روزی حامی اسلام ناب بود، اکنون به جایی رسیده که ادعا می‌کند همه مشکلات کشور ناشی از وجود اسلام است و اگر اسلام نبود و اجرا نمی‌شد، مشکلی وجود نداشت!!

وی که چندی پیش سردار «حاج قاسم سلیمانی» را یک “جانی” و “قاتل” نامیده بود، با آنکه اذعان نمونه که به امام خمینی(ره) دیگر اعتقادی ندارد، اما با سوءاستفاده از یکی از جملات امام(ره) به‌طور ضمنی از منافقین حمایت نمود و گفت: “اگر میزان حال فعلی افراد است، پس باید این جمله را درباره دیگر گروه‌ها و جریانات سیاسی هم تعمیم داد و اگر گروهی در گذشته اشتباهی کرده، باید حال کنونی آن را دید …”

برای چندمین بار است که این عنصر اپوزیسیون در نهایت سوءاستفاده از آزادی موجود در کشور همه مقدسات و باورهای ملت ایران را زیر سوال میبرد و به نظر میرسد دستگاه های نظارتی باید برخورد مناسب با او انجام دهند.

گفتنی است، نوری‌زاد که در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ جزء نیروهای حزب‌اللهی و سرمقاله‌نویس روزنامه‌هایی مانند کیهان بود، پس از انتخابات سال ۸۸ و در جریان فتنه به اپوزسیون جمهوری اسلامی‌تبدیل شد و از سران فتنه ۸۸ و اغتشاشگران حمایت کرد و در باتلاق باخلاقی و بیدینی غرق شد.

وی با آنکه مانند مورد فوق هرازگاهی سخنان مضحکی به زبان می‌آورد، اکنون در بین نیروهای انقلابی و ضدانقلاب همانند «چوب دو سر نجس» شده است. هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزیسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد نوری‌زاد تردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزیسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی می‌خواهد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» که روزی خود را انقلابی دوآتشه می‌دانست، پس از فتنه ۸۸ انحرافش به جایی رسید که بسیاری از اعتقادات گذشته خود را نفی کرد. وی سابقه او اعمال و سخنان شاذی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، «تبرئه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme