https://telegram.me/empireoflies

توهین نوری‌زاد به عزاداران حسینی اربعین

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر انسانی در طول زندگی‌اش ممکن است دچار تغییراتی در افکار و اندیشه‌اش نسبت به خود و جهان پیرامون شود؛ این تغییرات ممکن است در جهت ارتقاع یا سقوط فرد باشد. برخی افراد هم هستند که در تغییری کامل و ۱۸۰ درجه، همه گذشته خود را انکار و نفی می‌کنند؛ یکی از اینگونه افراد «محمد نوری‌زاد» که تا سال ۸۸ خود را فردی انقلابی و مذهبی معرفی می‌کرد، اما پس از فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم، همه اعتقادات و پیشینه خود را حاشا نمود و سعی نمود در قالب یک اپوزیسیون حکومت ایران معرفی شود؛ هرچند که همواره با بی‌توجهی رسانه‌های و گروه‌های اپوزیسیون مواجه شده است.

نوری‌زاد در این سالها از روش‌های مختلف استفاده کرده تا خود را در دل دشمنان ملت ایران جا کند، به‌طوری که بارها با مقدسات دینی توهین نموده و از سوی دیگر فرقه ضاله بهاییت و حتی شیطان‌پرستان حمایت نموده است! وی که دچار لغزش و زوال اعتقادی زیادی شده، چند روز پیش زوار اربعین حسینی را هم مورد حمله قرار داد.

در روزهایی که رسانه‌های مدعی آزادی انتشار اخبار و بی‌طرفی راهپیمایی ده‌ها میلیونی اربعین را بایکوت خبری می‌کنند، نوری‌زاد هم حضور در راهپیمایی اربعین را اقدامی احمقانه دانست. او که تاکنون به پیامبر اسلام(ص) و امام علی(ع) و دیگر ائمه توهین کرده، این‌بار ادعا کرد که زوار اربعین برای خوشگذرانی و غذای مفت خوردن و خندیدن و دوست‌بازی در این پیاده‌روی شرکت می‌کنند و وقت خود و پول مملکت را تلف می‌کنند. البته این اپوزیسیون بی‌خرد این سخن را به زبان نمی‌آورد که تقریبا همه هزینه‌های مراسم بزرگ اربعین توسط مردم عادی پرداخت می‌شود و دولت سهم کمی در خدمت‌رسانی به میلیون‌ها زائر ایرانی دارد. البته افرادی مانند نوری‌زاد هیچ‌گاه از خود نمی‌پرسند و اگر هم بپرسند به زبان نمی‌آورد که چرا با تبلیغ رسانه‌های بیگانه سالانه باید میلیون‌ها دلار پول به‌جای کمک به کودکان بی‌سرپرست و فقرا در ترکیه و دبی و تایلند و … خرج شود، آنهم تنها برای خوش‌گذارنیِ پوچ و ولنگاری.

بر اساس یکی از آمارها، سالانه بیش از هزاران میلیارد تومان توسط گردشگران در کشورهای خارجی و در سفرهای غیردینی خرج می‌شود، اما هیچ یکی از رسانه‌های بیگانه و عوامل داخلی‌شان مانند نوری‌زاد به آنها اعتراض نمی‌کنند، بلکه خودشان هم در خارج نمودن ارز از کشور سهیم هستند، اما وقت نوبت به دین و اعتقادات مردم می‌رسد با هزینه برای راهپیمایی میلیونی اربعین مخالفت می‌کنند.

 

انتهای متن/

هر انسانی در طول زندگی‌اش ممکن است دچار تغییراتی در افکار و اندیشه‌اش نسبت به خود و جهان پیرامون شود؛ این تغییرات ممکن است در جهت ارتقاع یا سقوط فرد باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.78 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme