https://telegram.me/empireoflies

توهین نماینده ایرانی الاصل پارلمان سوئد به پیامبر اسلام(ص)

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیکی از نمایندگان پارلمان سوئد که اصالتا ایرانی است و عضو حزب مدارت بزرگترین حزب جناح راست این کشور در اظهاراتی سخیف و توهین آمیز در شبکه توییتر به حضرت محمد (ص) وی را مورد خطاب قرار داده که قلم از نوشتن این توهین ها شرم دارد .

وی در جریان بحثی در توییتر در رابطه با پیامبر اسلام نوشته است:“مسلمانان عموما یک جنگجوی صحرایی بی … و …. را به عنوان یک الگوی بی عیب معرفی می کنند”

به گزارش سایت استکهلمیان یوران لارشون پرفسور دانشگاه گوتنبرگ در رابطه با سخنان بسیار توهین آمیز این نماینده پارلمان سوئد گفته این سخنان می تواند برای مسلمانان بسیار توهین آمیز تلقی شود و نیز گفته:”ادعاهایی از این دست که حضرت محمد پیامبر مسلمانان … بوده است در محافل ضد مپسلمان چیز غیر طبیعی نیست ولی بسیاری از مسلمانان آن را بغایت توهین آمیز تلقی می کنند.

اما حنیف بالی نماینده پارلمان سوئد در گفتگویی با یک شبکه خبری نه تنها از موضع خود عقب نشینی نکرده بلکه امکان برداشت توهین آمیز از سخنان خود را بی اهمیت دانسته و گفته “:

به جهنم که توهین آمیز تلقی می شود.در یک قضاوت بی طرفانه در اسلام محمد (ص) را فاقد هر گونه خطا ترسیم می کنند و این بسیار عجیب است که آدمی با این همه اشتباه بعنوان یک الگوی فاقد هر گونه خطا معرفی شود.

لازم به ذکر است که این اظهارات توهین آمیز واکنش های بسیار زیادی را در شبکه های اجتماعی در بر داشته و تنها در یک مورد بیش از دو هزار کامنت در یکی از پست های این نماینده در توییتر به ثبت رسیده است.

توهین به مقدسات اسلامی از دیر باز به دلیل حقد و کینه ای که دشمنان اسلام نسبت به این دین داشته اند همواره وجود داشته و این توهین ها هیچ گاه بدون پاسخ نمانده است و ملت های اسلامی همواره به این اهانت ها واکنش های به جا و مناسبی داده اند و در مورد اخیر نیز لازم است پس از اثبات صحت این اخبار  از طرف دولت و نهاد های مسئول واکنش مناسبی به این توهین ها داده شود تا هیچ گاه شاهد چنین اهانت هایی به مقدسات دین مبین اسلام نباشیم.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme