https://telegram.me/empireoflies

توهین مدیر VOA به شهدا

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «آرش سیگارچی» یکی از عوامل شبکه دولتی «صدای آمریکا» است که پس از روی کارآمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا توانسته پُست مدیریتی در این شبکه بگیرد. با آنکه سیگارچی پیش از دوره ترامپ دارای تفکرات نزدیک به دموکرات‌ها بود و حتی به تبلیغات منفی علیه ترامپ می‌پرداخت، اما عملکرد او در یک سال اخیر سبب شد تا پس از انتشار خبر اخراج «ستاره درخشش» از VOA ، به‌عنوان یکی از گزینه‌های ریاست این شبکه آمریکایی مطرح شود.

«آرش سیگارچی» که پس از جدایی از همسرش با انحرافات اخلاقی زیادی دست به گریبان شده و یا هر شب در یکی از بارها و کازینوها حضور دارند یا مشغول خودارضایی است، این روزها با مشکل سیاتیک و کمر درد مواجه شده است. او چند روز پیش در اهانت به یکی از مسئولان شهید کشورمان در سالهای نخست انقلاب، با وقاحت آن شهید را به اعتیاد به مواد مخدر متهم کرده بود و گفته بود: “… برای مصرف مواد سر قرار رفته بود که توسط عوامل مجاهدین (منافقین) شناسایی شد و ترور !! …”

این کارمند «صدای آمریکا» چون در خانواده‌ای زندگی کرده که پدر تا آخرین روز زندگی معتاد به مواد مخدر بود و خانواده در واقع از هم پاشیده بود، فکر می‌کند همه مانند خودش و خانواده‌اش هستند و به قول معروف «کافر همه را به کیش خود پندارد». پدر «آرش سیگارچی» به نام «احمد سیگارچی صومعه‌سرایی» فردی بود که از سالهای پیش از انقلاب سال ۵۷ در عرصه موسیقی فعالیت داشت و در کاباره‌ها و جشن‌های مختلف موسیقی می‌نواخت. وی در سالهای پیش از مرگش به مواد مخدر معتاد شده بود و این اعتیاد روز به روز بیشتر میشد. اما فرزندان و همسرش به جای آنکه به او کمک کنند تا از بند این مواد خانمان‌سوز آزاد شود، او را ول کرده و هر یک به کوشه‌ای از دنیا رفتن، به‌طوری که «احمد سیگارچی» نهایتاً در تنهایی مُرد و چند روز بعد از اینکه بوی جسدش بلند شد، همسایه‌هایش فهمیدند مُرده است.

گویا این تجربه خانوادگی سبب شده که «آرش سیگارچی» به‌سبب دشمنی با انقلاب‌اسلامی و جمهوری‌اسلامی، به راحتی هر اتهامی به مقامات ایرانی بخصوص شهدای انقلاب‌اسلامی بزند و هر دروغی بر زبان بیاورد. سیگارچی و دیگر عوامل دشمنان ملت ایران باید بدانند که اینچنین توهینی به یک شهید در واقع توهین به همه شهدا و همه ملت ایران است.

آرش سیگارچی در کنار پدرس در روزهای جوانی

 

انتهای متن/

«آرش سیگارچی» یکی از عوامل شبکه دولتی «صدای آمریکا» است که پس از روی کارآمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا توانسته پُست مدیریتی در این شبکه بگیرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme