https://telegram.me/empireoflies

توهین مدیر “صدای آمریکا” به پیامبر اسلام و ائمه اطهار (ع) + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی، حملات ضدانقلاب به مردم مسلمان ایران افزایش یافته است.

بهروز صوراسرافیل ، مجری سابق تلویزیون‌های ضدانقلاب پارس و آزادی و از مدیران کنونی بخش فارسی صدای آمریکا، اخیرا بی‌شرمی را به حد اعلا رسانده و با توهین به اسلام، قرآن، پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) مجموعه‌ای از کفر و آنچه را که لایق خود و سایر هم‌قطاران اوست را در صفحه فیسبوکش منتشر کرده است. برخی از توهین‌های این ضدانقلاب آنقدر مشمعزکننده است که قابل انتشار نیست.

توهین بهروز سوراسرافیل به مقدسات اسلامی.

توهین بهروز صوراسرافیل به مقدسات اسلامی.

بهروز صوراسرافیل که همگان از وضعیت نابهنجار روحی و روانی وی مطلع هستند، سالهاست که به مشروبات الکلی اعتیاد شدید دارد. وی در آخرین یاوه‌گویی‌هایش با بکار بردن الفاظ بسیار زشت و زننده نسبت به ملت مسلمان ایران، آنها را به سبب پیروی از دستورات قرآن و اسلام، “نادان” خطاب کرده و نسبت به روزافزون شدن گرایش جوانان به رعایت شئونات و آداب ماه مبارک رمضان هشدار داده است.

این توهین و یاوه‌گویی بقدری زننده و بی‌شرمانه حتی صدای برخی مخاطبین او را نیز درآورده و نسبت به پیشینه و حال صوراسرافیل افشاگری نموده‌اند.

افشاگری یکی از مخاطبین صفحه فیسبوک بهروز سوراسرافیل درباره سابقه او.

افشاگری یکی از مخاطبین صفحه فیسبوک بهروز صوراسرافیل درباره سابقه او.

حال سوال اصلی اینجاست که “صدای آمریکا” با بکارگیری چنین افراد معلوم‌الحالی، چگونه داعیه احترام به اصول و عقاید و مذاهب افراد را داشته و اقدامی در راستای بستن دهان این یاوه‌سرایان نمی‌کند!؟ چرا یک نفر از مدعیان دروغین آزادی و احترام به افکار مردم نسبت به چنین رفتارهایی لب به اعتراض نمی‌گشاید؟؟

هرچند پاسخ به این سوالات برای ما روشن است و جواب چیزی جزء تمایل وافر رسانه صدای آمریکا و در رأس آن وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا به تمسخر و توهین به افکار و علایق اکثریت قاطع مردم ایران نیست.

بهروز-سوراسرافیل-3

همچنان بازوی عملیاتی آمریکا در عراق و سوریه دست به تخریب اماکن و قبور مذهبی مسلمانان می‌زند و بازوی رسانه‌ای آنها نیز تمام وقت خود را صرف توهین و تحریف مبانی ناب مسلمانان و به ویژه شیعیان کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۳۷ دیدگاه

 1. صدای آمریکا و بی بی سی دقیقا جای همین افراد است . آدمی که اگه قبل از اجرای برنامه اش در تلویززیونهای دوزاری ضدانقلاب یک گالن مشروب نخوره همین بهتر که در صدای آمریکا باشه ….

 2. فرم سبیبل های این بابا مثل این که با باد شکم حالت گرفته باشه

 3. مرحوم شیخ کافی:
  اگر دیدی شخصی به ائمه توهین میکند امام حسین(ع)و فرزندانش را به تمسخر میگیرد روضه و گریه بر آن حضرت را بیکارگی میداند بدانید در نطفه ی او خللی بوده است

 4. لعنت بر تمام کسانی که به مقدسات اسلامی توهین میکنند چه سوراصرافیل چه کلاغ کوفی.

 5. مرگ بر صور اسرافیل جیره خور کثافت تا کی میخوای دستمال زنی امریکا رو بکنی؟مطمئن باش اگه یه روز تاریخ انقضات بگذره مثل اشغال می اندازنت تو زباله دونی والسلام

 6. مرگ بر صور اسرافیل جیره خور کثافت تا کی میخوای دستمال زنی امریکا رو بکنی؟مطمئن باش اگه یه روز تاریخ انقضات بگذره مثل اشغال می اندازنت تو زباله دونی

 7. خفه شو صور اسرافیل که واقعا قیافت فیله صور اسرا فیییل

 8. وای اگر بدونه چقدر دوست دارم یک جا گیرش بیارم. همان بلایی را بر سرش بیاورم که حضرت روح الله برای سلمان رشدی تعیین کرد.

 9. صدای آمریکا تشکیل شده از صدای همین یاوه ویان بی همه چیزه ….

 10. این پدرسوخته رو میشناسم . مثل سگهای فرانسویه که بدرد فقط پارس کردن میخورن . معلوم نیست اینها کجا بعمل اومدن؟

 11. بهروز حیوان زاده آمریکایی . تو کی باشی که به اسلام توهین کنی . گندتون سلمان رشدی ملعونه که ۳۰ ساله با ترس از خونش میاد بیرون . امپراطوری اینها را افشا کن

 12. صدای آمریکا شرمت باد

 13. سبیلش آدم یاد کاموا میندازه . این مردیکه همیشه مشروب میخوره و بدون الکل زنده نیست . من نمیدونستم که در صدای آمریکاست . اون فلاحتی هم از همین قماشه .

 14. این مردک هم از تخم و ترکه های یزید و معاویه و حرمله است که دشمن امام حسین شده. بد بخته ریقو یه پات تو گوره خوب .سیبیلای انتو ببین سفید شده. فردا پس فردا ایشالله خبر مرگت میرسه با سر میندازنت تو گور میری میمیری . خودتم میدونی که حق چیه باطل چیه فقط بخاطر اینکه حاصل یه جهاد نکاح هستی نمیتونی قبول کنی.راستی میدونی بابات کیه؟؟؟؟

 15. مرگ بر صدای آمریکا – دشمن مردم ایران که چشم ددن آرادیهای واقعی در ایران را ندارد

 16. این اسمش صدای آمرریکا ست مگه نوشته صدای ایران یا صدای مردم ایران — انتظار بیشتری نیست – صدراسرافیل هم یک حرامزادست

 17. مردک احمق بیشعور ! پس لابد توقع داره به جای قرآن از حرفای ایشون در حالی که سگ مست کردن پیروی کنیم !!! آخه بدبخت مفنگی , تو برو عرق سگیت رو بخور , تو چه می فهمی ایمان و خدا و پیغمبر یعنی چی؟!

 18. مرگ بر بهروز صوراسرافیل و تمامی خانواده اش

 19. لعن علی عدوک یا حسین …اللهم عجل لولیک الفرج

 20. سازمان نیافته

  دوچرخه = سبیل صوراسرافیل میچرخه …. این مردک از نسل آریل شارون و نتانیاهو هستش … پفیوز عوضی

 21. :)) لجن حرام زاده تو نطفه ات شیطان هم بوده ها

 22. لعنت خدا بر منافق

 23. مردک دیوانه اینها در همین دنیا پاسخ این اعمالشون را میدهند و به درک واصل میشوند

 24. خدا لعنتش کنه
  و اگر قابل هدایت نیست، هر چه سریعتر به درک واصلش کنه
  آمین

 25. آشغال دو روز دیگه هست که نفست قطع بشه و به درگ واصل بشی اون موقع میفهمی وقتی چوب داغ تو اون حلقوم نجست کنن

 26. هوی سور اسرافیل بشین سیبیلاتو تاب بده زرت و پرتم نکن گنده تر از دهنتم حرف نزن مردک خروس لاری کارت بجایی رسیده که هم با ملت درمیفتی هم با اعتقاداتشون؟ یه ذره به فکر خواهر و مادرت باش یا نکنه بی غیرت و روش عن فکری هان؟شورشو دراوردی تف به غیرت نداشته تو و حامیات الان اونجا نشستی داری از پماد سوختگی استفاده میکنی مردم ما اینجا هر لحظه منتظرن تا با یه سری دیگه که ادعای مسلمونی دارن و توی عراق و سوریه جنایت میکنن بجنگن به کوری چشم تو از مقدساتشون توی عراق و سوریه تا پای جون محافظت میکنن وقت ندارن به شر و ورای تو گوش بدن الانم تا بیشتر نسوختی برو بشین تو آب یخ چقدرم زر میزنه رسما مخ آدمو میخوره

 27. به گور بابای نداشته اش خندیده !!! اونی که نباید غلط اضافی کنه تویی بی ناموس!! دعا کن دست هیچ مسلمون شیعه ای بهت نرسه وگرنه ننه و بابای نداشته ات رو به عزات می شونه!! مگه تو چند سال دیگه زنده ای خاک بر سر ؟! مردم چشماتون رو باز کنید این بیشرف ها یه مشت مزدور خیانت کار به وطن هستن که می خوان با این حرفا ما رو هم مثل خودشون به عاقبت یزید دچار کنن!! امیدوارم زودتر سقط بشن تا یه دنیا از شرشون خلاص بشه………………………………

 28. سلام/ماشالله دوستان هرچی لایق این مردک اسرافیل(اصرافیل) بوده بارش کردن..دمتون گرم…

  ولی دوستان خوبم درود خدا برشما وبر پدرومادران شما..قدر اسلام واهل بیت رو بدانید…

  اینها میدونند تا مادامی که با اهل بیت هستین نمی توانند برشما غالب بشن..علت انفجار وکفرگویی شون همینه..

  زنده باد اسلام وایران اسلامی…پاینده باد ایرانیان مسلمان پیرو ولایت

 29. باعرض سلام
  به قول مرحوم حجت الاسلام کافی رحمه اله علیه
  در نطفه ی این اشخاص اشکالاتی وجود دارد.که این اشکالات موروثی است تمام کسانی که به خاندان اهل بیت پیامبر گرامی اسلام(ص) ناسزا میگویند از همین نطفه هستند..خدا لعنتشان کند.

 30. توله سگی بیش نیست .

 31. سلام . سایت خوبی دارید . این توهین های نفرت انگیز محکومند . برخی از پاسخ ها خوانندگان عزیز واژه های رکیک هم داشت و گفتن وتژه های رکیک در شأن یک مسلمان و به ویژه یک شیعه نیست . فرجام آن نخاله هم آشکار است . البته اگر کسی که متنها را نوشته است ، بیشتر کتاب بخواند ، خواهد دانست که مشمئز را با همزه باید نوشت . نه با حرف ع . خداوند دشمنان اسلام و خاندان پیامبر را هدایت و گرنه نابود کند .

 32. من معنی آزادی رونفهمیدم اینا به هرکثافتی برچسب آزادی میچسبونن توهم برو بغل ابوبکر بغدادی ویزیدوحرمله وشاهین نجسی وبقیه بروبچه های آشغال خورحال کن پدرسوخته

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme