https://telegram.me/empireoflies

توهین مدیر صدای آمریکا به سردار سلیمانی + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، بهروز صوراسرافیل مجری سابق تلویزیون‌های ضدانقلاب پارس و آزادی و از مدیران بخش فارسی صدای آمریکا که فعالیت‌های ضداسلامی بسیاری مانند توهین به رسول اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) را در پرونده خود دارد، پس از انتشار بیانیه اخیر سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمایت از مردم و مقاومت اسلامی غزه، در صفحه فیسبوک خود با عصبانیت از این بیانیه ضمن توهین به سردار سلیمانی، از رژیم کودک‌کش صهیونیستی حمایت کرد.

این ضدانقلاب ساکن واشینگتون که به گفته برخی از اطرافیانش مانند بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب همواره داعم‌الخمر بوده و به زن‌بارگی شهره است، در سخنانی مضحک ساکنین سرزمین‌های اشغالی فلسطین را مظلومین واقعی جنگ اخیر دانست و نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین را تروریست نامید!

این مدیر صدای آمریکا، سردار سلیمانی را فرمانده واقعی حماس در برابر ارتش رژیم صهیونیستی دانست و با وجود اعتراف بسیاری از کارشناسان غربی و حتی صهیونیست درباره شکست رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر با مقاومت اسلامی غزه، مدعی شد جمهوری اسلامی بازنده تحولات اخیر منطقه است!

توهین مدیر صدای آمریکا به سردار سلیمانی.

توهین مدیر صدای آمریکا به سردار سلیمانی.

گفتنی است، بهروز صوراسرافیل متولد ۱۳۲۹ هجری شمسی در تهران است. او پیش از انقلاب اسلامی‌در روزنامه آییندگان به روزنامه نگاری مشغول بوده است. پس از انقلاب اسلامی‌به فرانسه رفت و در آنجا ساکن گشت. او در طول اقامت در اروپا روزنامه ایران و جهان را منتشر کرد و سردبیری “کیهان لندن”را بر عهده داشت. نامبرده در سال ۱۳۷۸ هجری شمسی اروپا را به مقصد آمریکا ترک کرد.

صوراسرافیل در اوایل اقامت خود در آمریکا مدیریت تعدادی از شبکه‌های لوس آنجلسی را برعهده داشت. وی پس از بهارلو برای مدتی مدیر بخش فارسی صدای آمریکا بود. نابرده اکنون به عنوان تحلیل‌گر در برخی از برنامه‌های این شبکه به عنوان مهمان حضور پیدا می‌کند. وی دارای خط و مشی سلطنت‌طلب و سکولار می‌باشد و از نظر سیاسی به حزب جمهوری‌خواه آمریکا نزدیک است. صوراسرافیل در صفحه فیسبوک خود آمریکا را کشور آزادگان نامیده است!

بهروز صوراسرافیل آمریکا را سرزمین آزادگان دانست!

بهروز صوراسرافیل آمریکا را سرزمین آزادگان دانست!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۷ دیدگاه

 1. لعنت خدا زمین آسمان همه چیز به این انسان خرید باد

 2. خاک بر سر این وطن فروشهای کافر شده
  به کوری چشم اینان و اندیشه های پلید بزرگانشان، سردار نه تنها برای حماس که برای کل جهان تصمیم میگیرد و اجرا میکند.
  به کوری چشم دشمنان ایران اسلامی پیروز اول و آخر نبردهای خاورمیانه است
  و این همان وعده الهی برای صابرین است

 3. لعنت بر خود فروش و هرزه ، شما همان انسانهای بیشرمی هستید که نه خدا رو میشناسید و نه ائمه اطهار (رسولان ) سگی که یک تکه نان خشک در جلویش پرت شود مدیون همان انسان میگردد و دمی تکان میدهد ولی شما که یک عمر روزی خداوند را میخورید به اندازه یک سگ هم نمی فهمید محبت چیست یا ستم چیست لعنت بر زن بارگان و داعم الخمر نتیجه ای که برای شما کا فران و خود فروشان شده هرزه گی زن و بچه های شماست که نون حرام به اونها داده اید .

 4. دشمنی با جمهوری اسلامی یه طرف پایمال کردن و دهن کجی به خون بیگناها هم یه طرف.مردک سگ

 5. کافر حرامزاده
  تو بیا … بخور

 6. ما افتخارمان ایرانی بودن این سردار است
  هرکه به او توهین کند قلب مرا فشرده
  جان فدای او
  در رکابت هستیم سردار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme