https://telegram.me/empireoflies

توهین «فخرآور» به ورزشکار ایرانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته گذشته سیامک خرمی قهرمان رزمی‌کار ایرانی به داخل رینگ مسابقات اوکراین با پرچم یا حسین(ع) وارد شد که این خبر بازتاب‌های مختلفی را در بین محافل داخلی و خارجی به همراه داشت.

عکس/ اهتزاز پرچم «یا حسین» در قلب آمریکا

وی همچنین پس از غلبه بر حریف آمریکایی در مسابقات Worldcup MMA اوکراین، با پیراهن منقش به تصویر رهبر معظم انقلاب، پرچم یاحسین (ع) را بالا برد.

عکس/ اهتزاز پرچم «یا حسین» پس از شکست حریف آمریکایی

در این راستا، «امیرعباس فخرآور» یکی از مزدوران سرویس‌های جاسوسی غربی که در سال‌های اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و در خلاف اهداف و آرمان‌های ملت ایران اقدام نموده است، به این ورزشکار ایرانی توهین نمود.

وی با تمسخر و توهین کردن به دلیل اهتزاز پرچم امام حسین (ع) توسط این رزمی‌کار، وی را از مدافعان حرمی خطاب کرد که در حمایت از مقاومت سوریه مشغول فعالیت هستند و همچنین با انتشار فیلم مبارزه وی، از وارد آمدن ضربات به این ورزشکار ابراز خوشحالی کرد.

فخرآور

این اپوزیسیون فراری که همکاری نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترغیب می‌کرد.

او پیشتر با افراد ضدایرانی از جمله برخی از مقامات رژیم صهیونیستی، دولت‌مردان و سناتورهای کنگره آمریکا و سران رژیم آل‌سعود عکس یادگاری گرفته و با افتخار منتشر کرده بود.

انتهای پیام/

«امیرعباس فخرآور» یکی از مزدوران سرویس‌های جاسوسی غربی که در سال‌های اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و در خلاف اهداف و آرمان‌های ملت ایران اقدام نموده است، به این ورزشکار ایرانی توهین نمود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سلام
    آفتابه ندارید بدید دستش که کمتر بسوزه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme