https://telegram.me/empireoflies

توهین علینژاد به زنان پارلمان اروپا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: نام «مسیح علی نژاد» به عنوان یک خبرنگار جنجالی همه جا بر سر زبان است . از رسانه های اپوزیسیون تا رادیو و تلویزیون اسراییل. کمپین آزادی های یواشکی او که آمریکایی ها را به وجد آورده است مهم ترین پروژه علی نژاد در چند سال اخیر بوده است.

وی که در ماه های اخیر پس از رکود پروژه آزادی های یواشکی کمپینش از رونق افتاده بود برای اعتراض به حجاب اجباری در فکر با حجاب کردن مردان ایرانی بر آمد و از تمامی مردان خواست بر سر خود روسری کنند و با این کار اعتراض خود را به حجاب زنان خود ابراز دارند!!!

وی هم چنین در پی این بر آمد تا تعریف جدید از غیرت را برای ایرانیان داشته باشد و با عقل ناقص خود غیرت را این چنین تعریف نمود که غیرت این است که مرد ایرانی اجازه ندهد کسی به زور بر سر زنانش حجاب بکشد بلکه خود پیش قدم شود و حجاب را به زور از سر زنانش بردارد!!!

وی که اخیرا سفری چند هفته ای به انگلیس و دیگر کشور های اروپایی داشته چند روز قبل در پارلمان اروپا حاضر شده و در خصوص فعالیت های خود گزارشی را برای سیاستمداران اروپایی ارائه داده.

وی در سخنرانی چند دقیقه ای خود در جمع نمایندگان این پارلمان گفته که نباید برای این که حجاب در ایران امری قانونی است و به زنان این سرزمین مربوط می شود آن را مساله ای داخلی بنامیم زیرا جمهوری اسلامی ایران به زنان سیاستمداری که وارد خاک ایران می شوند هم توصیه می کند حجاب اسلامی را رعایت نماید.

وی در بخشی دیگر از دروغ بافی های خود در نشان دادن ظلم به زنان ایرانی چهره ای از زنان ایرانی ترسیم می کند که برای مخاطب نا آگاه حرف های وی این گونه تلقی می شود که در ایران دختران و زنان از سن ۷ سالگی در پوشش سیاهی از چادر به زور پیچیده می شوند و هیچ گاه حق در آمدن از آن را ندارند در صورتی که عکس ها و گزارشات خبری توریست های اروپایی از ایران چیز دیگری را نشان می دهد .

وی همچنین در بخش های دیگری از حرف های توهین آمیز خود زنان عضو پارلمان اروپا را به دورویی متهم نمود و گفت چرا شما ممنوعیت بورکینی در فرانسه را مورد اعتراض قرار دادید ولی وقتی برای سفر های دیپلماتیک به ایران سفر می کنید به قوانین کشور من برای پوشش حجاب سر اعتراض نمی کنید.

وی همچنین در بخش پایانی سخنان خود به صراحت حجاب اسلامی را هم چون دیواری می داند که برای به دست آوردن دیگر حقوق زنان ابتدا باید این دیوار را به زیر کشید.

البته هنوز هیچ یک از نمایندگان پارلمان اروپا به این سخنان توهین آمیز مسیح علی نژاد پاسخی نداده اند و گمان می رود با حمایتی که از وی توسط سازمان های جاسوسی آمریکا و انگلستان برای مبارزه با ارزش های اسلامی می شود هیچ کدام از این نمایندگان جرات اعتراض به وی را نداشته باشند.

در ماه های اخیر سرعت انتشار مقالاتی از فعالیت های مجازی وی در روز نامه های و مجلات اروپای و آمریکایی شدت گرفته است .چندی پیش گفته شده بود هزینه هایی که برای رپرتاژ آگهی های کمپین آزادی های یواشکی وی در رسانه های انگلیسی زبان می شود ماهیانه بیش از سی هزار دلار است که از طرف سازمان های حامی وی برای مبارزه با ارزش های اسلامی پرداخت می شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme