https://telegram.me/empireoflies

توهین عجیب به زن مسلمان در هواپیما

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک زن مسلمان آمریکایی تنها به دلیل مسلمان بودن، مورد توهین شدید خدمه پرواز و مسافران یکی از شرکت های هوایی قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، “طاهره احمد” مسلمان آمریکایی نخستین بار در صفحه فیس بوک خود توضیح داد که چگونه در خطوط هوایی آمریکا، مورد تبعیض نژاد پرستانه قرار گرفته و به معنای واقعی کلمه، تحقیر شده است.

به گفته او در حالیکه حجاب به سر داشته و برای شرکت در کنفرانسی در خط هوایی شیکاگو به واشنگتن به سر می برد، از یکی از خدمه قوطی در بسته نوشابه درخواست کرد، اما او از این کارامتناع کرد. این خدمه هواپیما در توضیح این اقدام خود گفت به دلیل اینکه ممکن است این خانم مسلمان از درب قوطی به عنوان سلاح استفاده کند، خدمه مجاز به تحویل نوشابه در بسته به این خانم نیستند؛ در حالیکه به گفته این زن، اندکی بعد مسافر کناری وی نوشابه در بسته تحویل گرفت!

به گفته طاهره، او پس از این اتفاق به سرمهماندار شکایت کرد و او برای بررسی موضوع از مسافران سوال کرد و در این حین یکی از مسافرین فریاد زد: «خفه شو مسلمان! خودت می دانی که ممکن بود از درب قوطی به عنوان سلاح استفاده کنی.»

او افزود: «نفرت را در چشم مسافران و خدمه می دیدم. گویی من مسئول هر کاری بودم که هر کس به اسم مسلمان انجام داده است. هیچ کاری از دستم به جز گریه کردن بر نمی آمد. تصورم این بود که مردم در این مواقع به کمک فرد مظلوم می آیند نه اینکه به او توهین کنند.»

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme