https://telegram.me/empireoflies

توهین ضد انقلاب به شهدای مدافع حرم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «احمد باطبی» که در رسانه‌های بیگانه خود را به‌عنوان “فعال حقوق بشر” و “فعال دانشجویی” معرفی می‌کند و از دوستان نزدیک «مسیح علی‌نژاد» است، به همراه «علیرضا جعفرزاده» سخنگوی گروهک تروریستی منافقین و عامل پرونده‌سازی درباره برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز کشورمان در دهه ۸۰ شمسی این روز ها در حال تکمیل کردن اسناد خیانت خود به وطن است.

احمد باطبی به‌قول رسانه‌های غربی همان دانشجویی است که به نماد جنبش دانشجویی و حادثه کوی دانشگاه معروف شد. او همان کسی بود که با در دست گرفتن لباسی خونین در حادثه کوی دانشگاه و در معرض دوربین خبرنگاران خارجی قرار گرفتن توانست از چهره‌ای ناشناخته به چهره‌ای جهانی تبدیل شود. او که در آن زمان اصلاً دانشجو نبود، مدتی به زندان افتاد و هم‌سلولی‌های وی بعدها در خاطراتی که در فضای اینترنت منتشر شد فاش کردند که باطبی از ابتدا دنبال پناهندگی بوده و صراحتاً اعلام کرده که مطلقاً اهل مبارزه نیست و آن نمایش را نیز صرفاً برای تدارک مقدمات دریافت پناهندگی آمریکا اجرا کرده است. او از مرخصی استعلاجی خود استفاده و نوروز ۱۳۸۷ ایران را ترک کرد. وی توسط یکی از رابطان حزب دموکرات کردستان و با کمک اعضای آن توانست از ایران خارج شود.در فتنه ۸۸ نیز در خارج از مرزهای ایران و به‌واسطه سایت‌های اینترنتی که راه‌اندازی کرده بود، به‌شدت فعال شده در حمایت از مجید توکلی، یکی از فتنه‌گرانی که با لباس زنانه قصد فرار از دانشگاه را داشت، روسری بر سر کرد و در مقابل دوربین قرار گرفت.

باطبی که پس از شرکت در پروژه آشوب و کودتای نرم ۷۸، توانست نظر مثبت غربی‌ها را به خود جلب کند، به دامن سرویس‌های بیگانه پناهنده شد و کاسه لیسی محافل سیاسی و رسانه‌ای اپوزیسیون را به کارنامه وطن فروشی‌های خود افزود.

Ahmad-Batebi

البته “باطبی” در یک دوره زمانی به مانند جنگ گرگ‌های برای بدست آوردن جایگاه بیشتر بود، مانند وطن‌فروشان و کله‌گنده فراری همچون “فخرآور” دچار انزوای (استراسیسم) سیاسی و رسانه ای شده بود و به قولی، اپوزیسون دیگر او را در شوهای تبلیغاتی خود بازی نمی داد، تااینکه فخرآور با دخیل بستن در VOA، توانست به عنوان خبرنگار در”صدای آمریکا” مشغول به کار شود و واحدهای باقی مانده از رشته وطن فروشی و مزدوری خود را پاس کند.

 “احمد باطبی” که پس از فرار از کشور، مزدوری رسانه‌های بیگانه را گدایی می‌کند حتی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک نیز به مقدسات و محکمات دینی توهین می کند.

وی در روز های اخیر پس به شهادت رسیدن جمعی از مدافعان حرم در حمله ناجوانمردانه داعشیان در سوریه در مطلبی در خصوص مدافعان حرم می نویسد:”واقعیت این است که جمهوری اسلامی برای تحقق رویای برپایی خلافت اسلامی، با خلیفه گری روحانیون حکومتی ایران نیاز به حضور در نزدیکی مرز های اسرائیل دارد. حفظ دسترسی مستقیم به مناطق تحت کنترل حزب الله لبنان و تولید نا امنی برای اسرائیل با هدف پرچم داری جهان اسلام در مقابله باکفر، مشروط به حفظ بشار اسد در سوریه است. در میان، حرم بهانه است و سرمایه ایرانیان وسیله ای برای تحقق این بلند پروازی”

حلب

وی در توصیفی کاملا ابلهانه حضور مستشاران ایرانی در مناطقی از شمال سوریه برای جنگ با داعش و تروریست های دیگر را که هم مرز با ترکیه است و فرسنگ ها از  مرز لبنان فاصله دارد را دفاع از حزب الله لبنان دانست و گفت این رزمندگان اساسا دفاعی از حرم و دمشق نمی کنند.

وی در ادامه با انتقاد از سیاست های جمهوری اسلامی ایران در دفاع از عمق استراتژیک ایران گفته :”حقیقت ماجرا این است که ایران سرمایه ملت خود را برای بلند پروازی هایی به آتش کشیده که حاصل آن تا به امروز هزاران کشته غیر نظامی بود. نسل کشی که تصاویر و خبرهای آن همواره از رسانه های تحت تسلط جمهوری اسلامی و رسانه های حامی آن سانسور می شود”

فیس بوک

وی که سال ها با درآمد مزدوری سازمان های جاسوسی آمریکا و انگلیس گذران عمر می کند این روز ها از شهادت جمعی از رزمندگان حرم نیز به خشم آمده و در دفاع از عمال آمریکا و آل سعود به سیاست های جمهوری اسلامی در قلع و قمع تروریست ها حمله می کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme