https://telegram.me/empireoflies

توهین ضدانقلاب لندن‌نشین به آیت‌الله مکارم شیرازی + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، حمله گسترده ضدانقلاب به مبانی و ارزش‌های اسلامی سالهاست که توسط شبکه‌های ماهواره‌ای و سایت‌های خارج از کشور دنبال می‌شود. از زمانی که  شبکه‌های اجتماعی در بین مردم ایران راه یافت، یکی از اهداف اصلی شبکه‌ها و سایت‌های بیگانه تمرکز بر پروژه «اسلام زدایی» و حمله به اصلی‌ترین مبانی فکری و اعتقادی مسلمانان بوده است.

با گردشی در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی به راحتی می‌توان صفحاتی را یافت که با تمرکز ویژه بر روی اعتقادات مسلمانان، به تخریب و فحاشی علیه ارزش‌های اسلامی مشغولند، اما برخی از آنها نیز با حفظ ظاهر و ادبیاتی کاملا رسمی، همه تلاش خود را برای ایجاد شبهه، قبح‌شکنی و هنجارزدایی نسبت به برخی اصول مسلم دینی قرار داده‌اند.

در همین راستا در روزهای گذشته در خطی مشترک توسط رسانه‌های بیگانه و مراکز فعال اسلام ستیز در خارج از کشور، کمپینی در فیسبوک تشکیل شده که در آن از زنان و دختران ایرانی خواسته شده تا عکس‌های بی‌حجاب خود در اماکن عمومی، خیابان‌ها و دیگر مکان‌ها به این صفحه فیسبوکی بفرستند و اینگونه به مبارزه با جمهوری اسلامی بپردازند.

در یکی از عکسهایی که اخیرا در این صفحه منتشر شده، نه تنها پروژه ترویج بی‌حجابی و حیازدایی از جامعه را در دستور کار قرار داده، بلکه با توهینی آشکار به یکی از مراجع عظام تقلید، عمق ماهیت ضددینی این جریان را نیز به نمایش گذاشته است.

این عکس موهن با استقبال گسترده ضدانقلاب مواجه شده و سبب اهانت‌های بیشتر آنها به مراجع تقلید شده است.

این عکس موهن با استقبال گسترده ضدانقلاب مواجه شده و سبب اهانت‌های بیشتر آنها به مراجع تقلید شده است.

این کمپین فیسبوکی که توسط مصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب لندن‌نشین اداره می‌شود، به طور غیرمعمولی مورد استقبال برخی از رسانه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی، رادیو فردا، صدای آمریکا، دویچه وله و … و برخی روزنامه‌های مطرح غربی مانند لوموند، اشپیگل، گاردین، نیویورک تایمز و … قرار گرفته است.

گرداننده این صفحه در زمان حضور در ایران، از یادداشت‌نویسان ثابت روزنامه اعتماد ملی متعلق به مهدی کروبی بود. وی روز گذشته نیز با حضور در شبکه ماهواره‌ای «من و تو» که توسط بهاییان ساکن انگلستان اداره می‌شود، اعلام کرد با این کار مبارزه جدیدی علیه جمهوری اسلامی را توسط زنان «غیر سیاسی» کلید زده و مبارزه با نظام را نمی‌شود فقط از طریق مطالبات سیاسی جنبش سبز پیش برد بلکه باید با کشف حجاب و اقدامات مشابه، زنان غیرسیاسی را نیز به کمک سبزها به میدان آورد.

مصی (مسیح) علی‌نژاد که پس از فتنه سال ۸۸ و به دنبال آن فرار از ایران به رسانه‌های ضدانقلاب پیوسته و مسئولیت پروژه بررسی وضعیت زندانیان سیاسی و امنیتی و همچنین افراد اعدامی‌را داشته، گویا پس از فروکش کردن آتش فتنه ۸۸ در ماموریتی جدید مسئولیت انجام پروژه ترویج بی‌حجابی و بی‌حیایی در بین زنان و دختران ایرانی را برعهده گرفته است.

قابل ذکر است، مصی (مسیح) علی‌نژاد در دوران حضور خود در ایران دارای روابطی جدی با سفارت انگلیس در ایران بود و پس از فتنه ۸۸ با کمک “حسین رسام” (از عوامل سفارت انگلیس که پس از فتنه ۸۸ دستگیر شد) به همراه فرزند خود از کشور گریخت و پس از دریافت اقامت در انگلیس، با وجود آنکه در دوران حضور خود در ایران حتی موفق به کسب مدرک پایان دوره متوسطه (دیپلم) نیز نشده بود، به طور رایگان در یکی از دانشگاه‌های انگلستان تحصیل کرد.

مصی (مسیح) علی‌نژاد دارای فساد اخلاقی بسیاری نیز است، به گونه‌ای که چندی پیش در صفحه فیسبوک خود تصویر رابطه جنسی خود با دوست‌پسر خود با نام “کامبیز فروهر” را برای عموم منتشر کرد و به گفته برخی از نزدیکانش داراری سابقه رابطه با چندین نفر دیگر نیز است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. این کفتار باید ادب بشه.

  2. اشغال به این ازادی نمیگن ازادی احترام گذاشتن به عقاید همس اگهمیخای بهاین کثافت کاریات ادامه بدی برین یه گوشه گه بخورین دستم بهت برسه اون موهای سیم ظرفشوییتو میکنم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme