https://telegram.me/empireoflies

توهین ضدانقلاب فراری به پرچم ایران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در بین عناصر اپوزیسیونِ فراری، افراد زیادی هستند که هویت خود را به کلی فراموش کرده که گه‌گاه با اقدامات شرم‌آور و اسفباری به دشمنی علنی یا مخفی با ارزش‌ها و اعتقادات مردم مسلمان ایران می‌پردازند. یکی از عناصر اپوزیسیون که به ضددین بودن و دشمنی با ارزش‌های اسلامی معروف است «مریم نمازی» از اپوزیسیون‌های کمونیست است که در سالهای اخیر با انجام اقدامات هنجارشکنانه و ضداسلامی سعی نموده خود را مطرح و رسانه‌ای کند.

وی در مصاحبه‌ای برای نشان دادن افکار مسموم و فاسدش گفته بود: “برهنگی ما نوعی اعتراض مدرن علیه اسلام و علیه حجاب اجباری است، بخصوص چون مسلمانان میخواهند زن کاملا محو شود نه صدایش شنیده شود، نه بدنش معلوم باشد، نه هویتش و نه شخصیتش، همه را می‌خواهند نابود کنند.”

نمازی در مصاحبه‌ای دیگر با رادیو اسرائیل گفته بود: “برهنگی علیه حجاب اجباری در اسلام، در این دوره میتواند یک عمل انقلابی و رادیکال باشد … در این زمانه این یک کار خیلی مدرن و متفاوت است از کارهای دیگری که علیه محدودیتهای مذهب و اسلام و حجاب نشان میدهد.”

انجام اینگونه رفتارها و بیان سخنان ضداسلامی «مریم نمازی» در سالهای اخیر سبب شد تا او دو سال پیش  از سوی کمیته لائیسیته و جمهوریت فرانسه، جایزه ویژه سال ۲۰۱۶ این تشکیلات را بدست آورد و این جایزه را در کاخ شهرداری پاریس و با حضور نخست وزیر این کشور دریافت نماید. اهدای اینگونه جوایز به افراد ضداسلامی مانند «مریم نمازی» به خوبی نشان‌دهنده رویکرد ضداسلامی دولتهای غربی از جمله فرانسه است.این عضو حزب کمونیست کارگری که اکنون در کشورهای اروپایی آواره است، در جدیدترین اقدام ضداسلامی خود، در ماه مبارک رمضان تصویری از خود منتشر کرد که در آن روی پرچم مقدس جمهوری‌اسلامی ایران نشسته و به آن جسارت نموده و همچنین با نوشیدن مشروب تظاهر به روزه‌خواری می‌کند.

این اقدام آنقدر زشت و مشمئزکننده بود که حتی از سوی برخی از عناصر اپوزیسیون تقبیح شد.

به هر حال، اینگونه اقدامات به خوبی نشان دهنده آن است که مخالفان جمهوری‌اسلامی و اپوزیسیون به میزانی از ضعف و ناتوانی رسیده‌اند که عصبانی حاصل از این ناتوانی در مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی را از زریق اینگونه اقدامات حقیرانه و پست بروز می‌دهند.

 

انتهای متن/

در بین عناصر اپوزیسیونِ فراری، افراد زیادی هستند که هویت خود را به کلی فراموش کرده که گه‌گاه با اقدامات شرم‌آور و اسفباری به دشمنی علنی یا مخفی با ارزش‌ها و اعتقادات مردم مسلمان ایران می‌پردازند. یکی از عناصر اپوزیسیون که به ضددین بودن و دشمنی با ارزش‌های اسلامی معروف است «مریم نمازی» از اپوزیسیون‌های کمونیست است که در سالهای اخیر با انجام اقدامات هنجارشکنانه و ضداسلامی سعی نموده خود را مطرح و رسانه‌ای کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme